COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Portsmouth Harbour - Ryde je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Portsmouth Harbour do Ryde

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Anglie do Isle of Wight

Provozovatelé trajektů na trase Portsmouth Harbour - Ryde

    • 18 Sailings Daily 22 min
    • Get price

Trajekt z Portsmouth Harbour do Ryde

Linka Portsmouth Harbour Ryde spojuje Anglie s Isle of Wight. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Wightlink. Plavba probíhá 18 krát v každém den s dobou plavby přibližně 22 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Portsmouth Harbour Ryde se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Portsmouth Harbour

Portsmouth má spoustu zajímavých míst a rychle se stává oblíbeným pobřežním městem Velké Británie.

Užijte si perfektní kombinaci místního historického dědictví, obchodů, umění, skvělých restaurací, barů, a dobře organizovaného programu celoročních akcí.


Průvodce přístavem Ryde

Ryde je považován za bránu na ostrov Wight, protože poskytuje rychlé dopravní spojení s pevninou. Pravidelná trajektová linka mezi Portsmouth a Ryde byla vytvořena v roce 1805, ale vzhledem k tomu, že čas odjezdu záležel na počasí, čas plaveb nebyl ustálený. Tento provoz se zastavil v roce 1815, kdy bylo otevřeno přístaviště, a v roce 1825 byla zahájena pravidelná trajektová linka, což vedlo ke snížení cestovního času na asi 35 minut. Ryde je přímořským městem a druhou největší městskou oblastí, která se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Wight. Město rostlo ve velikosti jako přímořské letovisko po přijetí vesnic Horní a Dolní Ryde do města v 19. století. Vliv této éry je ještě stále vidět v centrální části města a architektury. Ryde má 12 km písečných pláží a pobřežních vod, které jsou ideální pro koupání. Během odlivu voda jde daleko, což umožňuje plážové hry v ideálních podmínkách.