Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Rostock

 • Rostock Trajektový Prístav Autem

  Následujte dálnici A 20/19 celou cestou do mezinárodného prístavu Rostock.

 • Rostock Trajektový Prístav Vlakem

  K centrální stanici v Rostocku se dostanete prosredníctvím nemecké železnicné síte, potom pokracujte tramvajem c. 4 ke zastávce "Dierkower Kreuz", pak prestupte na prípojný autobus c. 19 anebo 21 do trajektového prístavu.

 • Rostock Trajektový Prístav Adresa

  Finnlines & Tallink Silja Ost-West-Str. 35, D - 18147, Rostock TT Line Am Warnowkai 8, D-18147, Rostock Scandlines Hochhaus am Fährhafen, D - 18119 Rostock

 • Ubytování v Rostock

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Rostock před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Rostock pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Rostock

Průvodce přístavem Rostock

Co dělat v Rostocku?

Stejně jako několik dalších německých měst byl Rostock během 2. světové války zničen a nikdy se z toho zcela nezotavil. Relativní navýšení cestovního ruchu zlepšila estetika města v podobě vybudování několika parků, které přinášejí okolí barvu a trochu života. Pláž Warnemunde byla vždy oblíbeným místem pro návštěvníky i místní obyvatele, a to zejména v letních měsících, kdy nádherné počasí přímo vybízí nejen k opalování, ale i k osvěžení se v notoricky chladném Baltském moři. Pobřeží je pravděpodobně nejkrásnější oblastí celého Rostocku; restaurace, obchody a kavárny umocňují okouzlující a příjemnou atmosféru. Kromě již zmíněného lákavého pobřeží představuje významnou část města i oblast Alter Strom. Během toho, co odpočíváte v přístavu a vychutnáváte si vynikající čerstvé plody moře, můžete obdivovat řadu lodí a jachet, které tomuto místu dominují. Kulinářský ráj je postaven primárně na mořských plodech, v nabídce jsou ovšem i alternativní možnosti. Podobně je tomu i s butiky, kterých je zde vícero.

Jaká je doprava v Rostocku?

V okolí Rostocku je dobré dopravní spojení: tramvaje a autobusy zajišťují veřejnou dopravu, silnice jsou potom ideální při poznávání města autem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.