Scandlines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Scandlines

Scandlines provozuje tři krátké, vysoce frekventované a velkokapacitní trajektové linky mezi Dánskem, Německem a Švédskem.

Na palubě všech lodí je velký výběr lákavých restaurací, kde si každý najde to své. Obchody na palubě nabízejí široký sortiment lihovin, vína, tabáku, sladkostí, parfémů a kosmetiky.

Logo Scandlines symbolizuje nejdůležitější trhy, na kterých společnost působí. Rozličné barvy trojúhelníku označují země, které spojují plavební síť Scandlines v jižní části Baltského moře. Žlutá barva symbolizuje Německo, červená Dánsko a modrá Švédsko.

V roce 2012 Scandlines prodala své švédské trasy v Baltském moři společnosti Stena Line.

Prohlédněte si Scandlines plavební řády, ceny a rezervujte si Scandlines lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Scandlines s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.