Trajekt ze Serifosu do Sifnosu

Trasa trajektu z Serifos Sifnos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Aegean Speed Lines provozuje své plavby až 13 krát týden, Zante Ferries 7 krát týden, SeaJets 7 krát týden & Trajekt společnosti Hellenic Seaways je k dispozici 3 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 30 plavby týden na trase z Serifos Sifnos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Serifos - Sifnos

Průměrné ceny na trase Serifos Sifnos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Serifos Sifnos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Serifos

Serifos je řecký ostrov v Egejském moři, který se nachází v západních Kykladech, na jih od Kythnos a severozápad od Sifnos. Přes ostrov prochází trajekt na lince Pireus - Serifos - Sifnos - Milos - Kimilos.
V nekonečném kouzlu Egejského moře, Serifos vyniká jedinečným způsobem a nabízí ideální místo k odpočinku na slunci na krásném místě u moře.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.