Trajekt ze Serifosu do Sifnosu

Trajektová trasa Serifos Sifnos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Aegean Speed Lines se plaví 13 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 25 minut. zatímco Trajekty společnosti Zante Ferries se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 45 min.

Celkově je tu 19 plaveb týden na trase z Serifos Sifnos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Serifos - Sifnos

  • Aegean Speed Lines
    • 13 plaveb týdně 25 min
    • Zjistit cenu
  • Zante Ferries
    • 6 plaveb týdně 45 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Serifos Sifnos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Serifos Sifnos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Serifos

Serifos je řecký ostrov v Egejském moři, který se nachází v západních Kykladech, na jih od Kythnos a severozápad od Sifnos. Přes ostrov prochází trajekt na lince Pireus - Serifos - Sifnos - Milos - Kimilos.
V nekonečném kouzlu Egejského moře, Serifos vyniká jedinečným způsobem a nabízí ideální místo k odpočinku na slunci na krásném místě u moře.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.