COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sifnos - Serifos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Sifnos - Serifos

  • 6 Sailings Weekly 25 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 45 min
  • Get price
  • 3 Sailings Weekly 50 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 20 min
  • Get price

Trajekt z Sifnos do Serifos

Trasa trajektu ze Sifnosu Serifos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Aegean Speed Lines provozuje své plavby až 6 krát týden, Zante Ferries 3 krát týden, Hellenic Seaways 3 krát týden & Trajekt společnosti SeaJets je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 26 plavby týden na trase ze Sifnosu Serifos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.


Průvodce přístavem Serifos

Serifos je řecký ostrov v Egejském moři, který se nachází v západních Kykladech, na jih od Kythnos a severozápad od Sifnos. Přes ostrov prochází trajekt na lince Pireus - Serifos - Sifnos - Milos - Kimilos.
V nekonečném kouzlu Egejského moře, Serifos vyniká jedinečným způsobem a nabízí ideální místo k odpočinku na slunci na krásném místě u moře.