COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tinos - Andros je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Na palubě trajektů

Provozovatelé trajektů na trase Tinos - Andros

  • 14 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 35 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 50 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 2 hr
  • Get price

Trajekt z Tinos do Andros

Trasa trajektu z Tinosu Andros spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 14 krát týden, Golden Star Ferries 7 krát týden, SeaJets 7 krát týden & Trajekt společnosti Hellenic Seaways je k dispozici 1 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 29 plavby týden na trase z Tinosu Andros mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Průvodce přístavem Tinos

Tinos je jeden z největších ostrovů Kyklad v Řecku.

Tinos je známý mezi řeky kostelem Zvěstování Panny Marie, jeho četnými větrnými elektrárnami, malebnými holubníky a vesnicemi.

Tinos se nachází v blízkosti geografického středu souostroví Kyklad, a kvůli kostelu Zvěstování Panny Marie Tinos je také centrem každoroční poutě na oslavu Panny Marie (15. srpna).


Průvodce přístavem Andros

Andros je nejsevernější z řeckých ostrovů Kyklad, který leží asi 10 km jihovýchodně od ostrova Euboia, a 3 km severně od Tinos.

Podle řecké mytologie, ostrov dostal své jméno podle prvního osadníka Androse, který má božský původ. Ostrov také měl jiné názvy, z nichž všechny vítaly jeho bohatou flóru a vodní zdroje.

Ostrov je známý pro své pramene, kde voda vytéká z lví hlavy. Hlavní město ostrova, Paleopolis, bylo postavené na strmém svahu.