Trajekt z Tinosu do Androsu

Trasa trajektu z Tinos Andros spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy i nyní je provozovaná 4 lodními společnostmi. Cyclades Fast Ferries provozuje své plavby až 14 krát týden, SeaJets 15 krát týden, Hellenic Seaways 1 krát týden & Trajekt společnosti Golden Star Ferries je k dispozici 14 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 44 plavby týden na trase z Tinos Andros mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Provozovatelé trajektů na trase Tinos - Andros

Průměrné ceny na trase Tinos Andros

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Tinos Andros je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Tinos

Tinos je jeden z největších ostrovů Kyklad v Řecku.

Tinos je známý mezi řeky kostelem Zvěstování Panny Marie, jeho četnými větrnými elektrárnami, malebnými holubníky a vesnicemi.

Tinos se nachází v blízkosti geografického středu souostroví Kyklad, a kvůli kostelu Zvěstování Panny Marie Tinos je také centrem každoroční poutě na oslavu Panny Marie (15. srpna).

Průvodce přístavem Andros

Andros je nejsevernější z řeckých ostrovů Kyklad, který leží asi 10 km jihovýchodně od ostrova Euboia, a 3 km severně od Tinos.

Podle řecké mytologie, ostrov dostal své jméno podle prvního osadníka Androse, který má božský původ. Ostrov také měl jiné názvy, z nichž všechny vítaly jeho bohatou flóru a vodní zdroje.

Ostrov je známý pro své pramene, kde voda vytéká z lví hlavy. Hlavní město ostrova, Paleopolis, bylo postavené na strmém svahu.