Albánie

Jak rezervovat trajekt z Albánie do Itálie

K dispozici je velké množství plaveb z Albánie do Itálie. Trajekty momentálně spojují 3 přístavů v Albánii s 4 přístavů v Itálii.

Je tu 57 plavby trajektem každý týden plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 5 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Grandi Navi Veloci, Adria Ferries, Ventouris Ferries, Red Star Ferries & European Ferries s dobou plavby nejméně 6 hodin (Vlora do Brindisi).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Albánie a Itálie, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Albánie - Itálie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Albánie:

Albánie je středomořská země v jihovýchodní Evropě. Na severu sousedí s Černou Horou, na severovýchodě s Kosovem, na východě s Makedonií a na jihovýchodě s Řeckem. Západní část Albánie leží na pobřeží Jaderského moře, zatímco její jihozápadní část leží na pobřeží Jónského moře.

Tato země s vznikající demokracii formálně se jmenuje Albánskou republikou. Podle volebního zákona, zavedeného v roce 1992, zákonodárná moc spočívá v rukou Kuvënd Popullóre (Lidové shromáždění), jehož 155 členů slouží čtyřleté období. Výkonnou moc má Rada ministrů, která se skládá z největší strany v čele s předsedou vlády a prezidentem republiky, kterého volí členy shromáždění.

Tři náboženství koexistují v Albánii: islám, katolicismus a východní ortodoxní křesťanství. Většina obyvatel jsou muslimové.

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.