Porovnejte trajekty z Egadské ostrovy do Egadské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Egadské ostrovy

Egadské ostrovy jsou skupinou malých horských ostrovů ve Středozemním moři, u severozápadního pobřeží Sicílie.

Ostrovy jsou Favignana, Levanzo, Marettimu a 2 menší ostrovy Formica a Maraone.

Egadské ostrovy nejsou tak dramatické jako sopečné Liparské ostrovy, ani nejsou tak úžasně krásné a exkluzivní jako Capri. Mají více nenápadný půvab, ale to, spolu s jejich dostupností, dává jim jejich vlastní kouzlo.

Egadské ostrovy nejsou příliš známé mimo Itálii a opravdu přilákají turisty jen během špičkového období letní prázdnin v červenci-srpnu.

Tady však existuje spousta vybavení pro turisty, včetně příjemného ubytování, restaurace, kaváren, obchodů, půjčovny kol a velmi autentické a příjemné místní atmosféry.

O Egadské ostrovy

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

Trajekty z Egadské ostrovy do Egadské ostrovy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.