Porovnejte trajekty z Finsko do Estonsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Finsko

Nejvíce kulturně izolovaná a nejméně pochopená Skandinávská země, Finsko je nezávislé až od roku 1917 poté, co bylo dominováno stovky let nejprve Švédy a pak carským Ruskem.

Finsko je převážně rovinatá země s obrovskými lesy a rybníky, ale má velké regionální rozdíly. Jih obsahuje nejméně dramatickou scenérii, ale hlavní město Helsinky má brilantní architekturu a nádherné sbírky národní historie a umění. Sahá od ruských hranic na východě do průmyslového města Tampere - obrovského kraje jezer, které poskytují přirozený dopravní prostředek pro dřevařský průmysl. Města leží na úzkých hřebenech mezi jezery, takže i hlavní výrobní střediska jsou zelená a snadno přístupná. Na sever odsud, Finsko se mění od plochého západního pobřeží Ostrobothnia do hustě zalesněného srdce oblasti Kainuu.

O Estonsko

Estonsko je pobaltská země na severu Evropy, která se skládá z pevniny a více než 2000 ostrovů v Baltském moři.

Země se může pochlubit jednou z nejvyšších životních úrovní a nejrychleji rostoucích ekonomik v Evropě. Po rozpadu Sovětského svazu v roce 1991 se Estonsko stalo populární turistickou destinací.

Stejně jako samotná země i Tallinn se po vymanění zpod kontroly Sovětského svazu stal velmi zajímavým místem. Je známý svým okouzlujícím středověkým Starým městem, které patří k těm nejzachovalejším v severní Evropě, nebo pohádkově krásnými domy podél nekonečného výběru barů, restaurací a luxusních hotelů.

Pokud plujete do Estonska, v nabídce je mnoho trajektových tras z přístavech ve Skandinávii a Rusku - přes Finský záliv a Baltské moře. Tyto plavby jsou provozovány množstvím trajektových společností, které nabízejí různé plavební časy.