Formentera

Jak rezervovat trajekt z Formentery na Ibizu

K dispozici jsou 2 trasy trajektů provozovány mezi Formentera a Ibiza s nabídkou 64 plavby za den. Balearia provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Formentera na Ibizu 25 krát denně. Trasmapi provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Formentera na Ibizu 17 krát denně. Aquabus provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Formentera na Ibizu 28 krát za týden & Formentera do Playa d'en Bossa přibližně 6 krát týdně. Mediterranea Pitiusa provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Formentera na Ibizu 12 krát denně. Trasmapi Car provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Formentera na Ibizu 5 krát denně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Formentery to Ibiza.

Mapa trajektové trasy Formentera - Ibiza

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Formentera do Ibiza

O Ibiza:

Světově proslulý ostrov Ibiza je součástí Baleárských ostrovů, lze je nalézt asi 80 km od východního pobřeží Španělska a ostrov není třeba představovat.
Ibiza je velmi populární turistickou destinací, a to zejména díky svému legendárnímu nočnímu životu, jenž soustředěn kolem dvou oblastí - Ibiza Town, hlavní město ostrova na jižním pobřeží a San Antonio na západě.
Ačkoli Ibiza je primárně známá pro své večírky, vláda ostrova a španělský úřad pro cestovní ruch pracuje na prosazování cestovního ruchu s orientací na rodinný odpočinek.