Itálie

Jak rezervovat trajekt z Itálie do Egadské ostrovy

K dispozici je velké množství plaveb z Itálie do Egadské ostrovy. Trajekty momentálně spojují 0 přístavů v Itálii s 3 přístavů v Egadské ostrovy.

Je tu 53 plavby trajektem každý den plaveb na 6 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 2 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Liberty Lines Fast Ferries & Siremar s dobou plavby nejméně 10 minut (Favignana do Levanzo).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Itálie a Egadské ostrovy, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Itálie - Egadské ostrovy

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Egadské ostrovy:

Egadské ostrovy je skupina tří hlavních ostrovů a dvou menších ostrovů ve Středozemním moři, které leží sedm kilometrů od západního pobřeží Sicílie v Itálii.

Souostroví se může pochlubit krásnou středomořskou přírodou, teplou zimou a teplým a slunečním létem. Na rozdíl od sousedních Liparských ostrovů, Egadské ostrovy mají nízkou populaci a jsou mnohem méně navštěvované, takže je to skutečný ráj pro milovníky pláží, kteří hledají nedoknutú přírodu.

Hlavní ostrov, Favignana, se nachází na jihu souostroví a je to nejrušnější a největší z ostrovů. Má také lépe trajektové spojení s pevninou než ostatní ostrovy a je pravděpodobně nejvhodnějším výchozím bodem pro ty, kteří chtějí navštívit souostroví.

Levanzo je menší ostrov v severovýchodní části souostroví s menším počtem možností k odpočinku, zatímco Marettimo na západě je nejvzdálenější ostrov od italské pevniny. Dva menší ostrovy Formica a Maraone leží mezi Levanzo a Sicílií.

Na Egadské ostrovy je možné dostat se trajektem ze Sicílie a pevninského Itálie