Porovnejte trajekty z Egadské ostrovy do Egadské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Egadské ostrovy

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Egadské ostrovy

Egadské ostrovy je skupina tří hlavních ostrovů a dvou menších ostrovů ve Středozemním moři, které leží sedm kilometrů od západního pobřeží Sicílie v Itálii.

Souostroví se může pochlubit krásnou středomořskou přírodou, teplou zimou a teplým a slunečním létem. Na rozdíl od sousedních Liparských ostrovů, Egadské ostrovy mají nízkou populaci a jsou mnohem méně navštěvované, takže je to skutečný ráj pro milovníky pláží, kteří hledají nedoknutú přírodu.

Hlavní ostrov, Favignana, se nachází na jihu souostroví a je to nejrušnější a největší z ostrovů. Má také lépe trajektové spojení s pevninou než ostatní ostrovy a je pravděpodobně nejvhodnějším výchozím bodem pro ty, kteří chtějí navštívit souostroví.

Levanzo je menší ostrov v severovýchodní části souostroví s menším počtem možností k odpočinku, zatímco Marettimo na západě je nejvzdálenější ostrov od italské pevniny. Dva menší ostrovy Formica a Maraone leží mezi Levanzo a Sicílií.

Na Egadské ostrovy je možné dostat se trajektem ze Sicílie a pevninského Itálie

Trajekty z Egadské ostrovy do Egadské ostrovy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.