Porovnejte trajekty z Itálie do Korsika
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Korsika

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, který se nachází západně od Itálie, jižně od francouzské pevniny a kousek od severní části Sardinie.

Nádherné 1000 km pobřeží ostrova má více než 200 pláží, zatímco vnitrozemí nabízí kombinaci horských scenérií, úžasné údolí a idylické hornaté vesničky, takže je jasné, proč místní přezdívají Korsiku "ostrovem krásy".

Přestože Korsika patří Francii, je tu jedinečná atmosféra. Ta je nejvýraznější v místním dialektu a v tom, že místní obyvatelé zbožňují flétnu a hru na flétnu. Když se však podíváme na podobnosti s pevninou, Korsičané mají také rádi dobré jídlo a víno, a to zejména čerstvé mořské plody a uzeniny.

Podél pobřeží je několik přístavů, a díky výhodné poloze ostrova ve Středozemním moři, jsou všechny na dosah z francouzské pevniny, z Itálie a z okolních ostrovů. Je zde velký výběr plaveb, které jsou časté a jsou poskytovány mnohými trajektovými společnostmi.

Trajekty z Itálie do Korsika

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.