Lanzarote

Jak rezervovat trajekt z Lanzarote na Fuerteventuru

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Lanzarote a Fuerteventura provozována 3 přepravní společnosti – Fred Olsen Express, Lineas Maritimas Romero & Naviera Armas Playa Blanca do Corralejo provozuje trajekt denně s dobou plavby přibližně 25 minut.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Lanzarote na Fuerteventuru mezi přístavy Playa Blanca a Corralejo.

Mapa trajektové trasy Lanzarote - Fuerteventura

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Lanzarote do Fuerteventura

O Lanzarote:

Ostrov Lanzarote je nejvýchodnějším z Kanárských ostrovů, který se nachází asi 126 km od pobřeží Afriky.
Stejně jako ostatní Kanárské ostrovy, Lanzarote je sopečného původu, a to z důvodu častých vulkanických erupcí v 18. - 19. století, samotný ostrov budí dojem jiné planety, a tak se často srovnává s Měsícem nebo Marsem.

Navzdory vulkanickému povrchu, Lanzarote má několik krásných pláží, například Playa Blanca nebo Playa de Papagayo.
Podnebí v Lanzarote je mírné, suché, s průměrnou teplotou 21° C v lednu až 29° C v srpnu, což dělá ostrov ideálním místem pro odpočinek po celý rok.

O Fuerteventura:

Fuerteventura je součástí Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu a nachází se nejblíže k africkému pobřeží.

Druhý největší (po Tenerife) ostrov Kanárů, Fuerteventura má v průměru kolem 3000 hodin slunečního svitu za rok.
Návštěvníci Fuerteventury najdou zde kilometry bílých písečných pláží s tyrkysovým mořem. Fuerteventura je ráj pro milovníky pláží a má nejdelší pobřeží ze všech Kanárských ostrovů.