Porovnejte trajekty z Mallorca do Menorca
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Mallorca

Mallorca je součástí Baleárských ostrovů ve Středozemním moři při východním pobřeží Španělska. Stejně jako další z Baleárských ostrovů, Ibiza, Formentera a Menorca, Mallorca je velmi populární turistickou destinací.
Kromě hlavního města ostrova, Palma, jsou tu také populární střediska Valldemossa, Serra de Tramuntana a Soller. Na severu, ve městě Alcudia, můžete najít římské ruiny, mys Formentor nabízí úžasné výhledy, tam je také atraktivní město a přístav Pollensa. Na jihozápadě stojí za návštěvu letoviska Santa Ponsa, Port Andratx a elitní jachtařský klub v Puerto Portals. Do resortů východního pobřeží patří Cala d'Or a klidná bývalá rybářská vesnice Porto Colom.

O Menorca

Menorca (také Minorka) je ostrov, který je součástí Baleárských ostrovů v západním Středomoří, dostal takový název protože je menší než nedaleký ostrov Mallorca.
Díky své přírodní kráse, Menorca umožňuje odvážnější příležitost objevovat nové kouzlo a zkušenosti. I přes své menší rozměry, počet pláží, které má Menorca, rovná se počtu pláží, které lze nalézt na Mallorce a Ibize dohromady (kolem 80).

Trajekty z Mallorca do Menorca

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.