ostrov Bintan

Jak rezervovat trajekt z ostrov Bintan do Singapur

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi ostrov Bintan a Singapur s nabídkou 15 plavby za den. Bintan Resort Ferries provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Bandar Bentan Telani do Tanah Merah 4 krát denně. Sindo Ferry provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanjung Pinang do Tanah Merah 4 krát denně. Majestic Fast Ferry provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanjung Pinang do Tanah Merah 5 krát denně. Mozaic Ferry Lines provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Bintan Lagoon Resort do Tanah Merah 13 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z ostrov Bintan to Singapur.

Mapa trajektové trasy ostrov Bintan - Singapur

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O ostrov Bintan:

Ostrov Bintan je součástí souostroví Riau v Indonésii, které se nachází na jihovýchodě Singapuru.

Bintan se může pochlubit luxusními letovisky, nádhernými plážemi a krásnyni zahradami, a je to jeden z nejluxusnějších prázdninových ostrovech v Indonésii. Zároveň je považován za nejpopulárnější turistickou destinaci v zemi, hned po Bali.

Většina hotelů se nachází v regionu Lagoi na severu ostrova, kde jsou také umístěny dva přístavy ostrova. Tanjung Pinang je na jihozápadním pobřeží a stejně jako všechny přístavy na ostrově Bintan poskytuje množství plaveb každý den do Singapuru.

S některými plavbami trvajícími necelou hodinu nikdy nebylo tak snadné přepravit se přes singapurských úžinu do jedné z nejoblíbenějších zemí v jihovýchodní Asii.

O Singapur:

Ostrovní stát Singapur je jednou z nejmenších zemí na světě, a nejmenší v jihovýchodní Asii.

Navzdory své velikosti, Singapur je živé kosmopolitní město-stát, které nabízí prvotřídní životní prostředí, a krásnou krajinu s výškovými budovami a zahradami. V Singapuru je všudypřítomná směs kultur, kde lidé různých etnik a vyznání koexistují. A proto v Singapuru zažijete opravdový multikulturní zážitek.

Počet obyvatel je něco málo přes pět milionů, Singapur je druhým po Monaku nejhustěji zalidněným státem.