Porovnejte trajekty z Sardinie do Korsika
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Sardinie

Sardinie je druhý největší ostrov ve Středozemním moři (Sicílie je největší), umístěný mezi Itálií, Španělskem a Tuniskem, jižně od Korsiky. Je autonomní součástí Itálie.

Ostrov měří 24090 km², má suché subtropické podnebí s průměrnou teplotou v lednu 7-10 °C, v červenci 24 až 26 °C.

Důvodem pro návštěvu na ostrově se často stává kombinace zvědavosti a touhy po čistému moři.

Na ostrově je poměrně málo velkých měst nebo těžkého průmyslu a jeho pláže jsou opravdu jedny z nejčistších v Itálii. Jsou naplněné velkým počtem návštěvníků pouze v hlavní letní měsíce.

Na Sardinii, kromě slunce a moře, stále existuje spousta příležitostí pro volný čas, například svátek sv. Ephysiuse nebo město Orgosolo - muzeum pod širým nebem.

O Korsika

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, který se nachází západně od Itálie, jižně od francouzské pevniny a kousek od severní části Sardinie.

Nádherné 1000 km pobřeží ostrova má více než 200 pláží, zatímco vnitrozemí nabízí kombinaci horských scenérií, úžasné údolí a idylické hornaté vesničky, takže je jasné, proč místní přezdívají Korsiku "ostrovem krásy".

Přestože Korsika patří Francii, je tu jedinečná atmosféra. Ta je nejvýraznější v místním dialektu a v tom, že místní obyvatelé zbožňují flétnu a hru na flétnu. Když se však podíváme na podobnosti s pevninou, Korsičané mají také rádi dobré jídlo a víno, a to zejména čerstvé mořské plody a uzeniny.

Podél pobřeží je několik přístavů, a díky výhodné poloze ostrova ve Středozemním moři, jsou všechny na dosah z francouzské pevniny, z Itálie a z okolních ostrovů. Je zde velký výběr plaveb, které jsou časté a jsou poskytovány mnohými trajektovými společnostmi.

Trajekty z Sardinie do Korsika

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.