Porovnejte trajekty z Švédsko do Estonsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Švédsko

Švédsko je největší země severní Evropy. Hraničí s Norskem na západě a s Finskem na východě.

Švédsko je známé svou nádhernou přírodou a také rušným hlavním městem Stockholm, který se rozkládá na 14 ostrovech propojenými 57 mosty, a najdete zde špičkovou světovou módní scénu a nádherné historické části města.

Dále na severu najdete nedotčenou přírodu pokrytou sněhem, s vysokými horami v panoramatu, husté lesy a velké množství sobů či polární záři. Švédskou také patří mnoho krásných ostrovů a souostroví roztroušených v Baltském moři.

Švédsko je výbornou vstupní branou pro velké množství destinací ve Skandinávii a v severní Evropě. V zemi je množství přístavů a špičkových trajektových společností, a proto je cestování trajektem ten nejpohodlnější způsob, jak prozkoumat švédské ostrovy a okolní státy.

O Estonsko

Estonsko je pobaltská země na severu Evropy, která se skládá z pevniny a více než 2000 ostrovů v Baltském moři.

Země se může pochlubit jednou z nejvyšších životních úrovní a nejrychleji rostoucích ekonomik v Evropě. Po rozpadu Sovětského svazu v roce 1991 se Estonsko stalo populární turistickou destinací.

Stejně jako samotná země i Tallinn se po vymanění zpod kontroly Sovětského svazu stal velmi zajímavým místem. Je známý svým okouzlujícím středověkým Starým městem, které patří k těm nejzachovalejším v severní Evropě, nebo pohádkově krásnými domy podél nekonečného výběru barů, restaurací a luxusních hotelů.

Pokud plujete do Estonska, v nabídce je mnoho trajektových tras z přístavech ve Skandinávii a Rusku - přes Finský záliv a Baltské moře. Tyto plavby jsou provozovány množstvím trajektových společností, které nabízejí různé plavební časy.

Trajekty z Švédsko do Estonsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.