COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kapellskar - Paldiski je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Estonsko

Provozovatelé trajektů na trase Kapellskar - Paldiski

    • 6 Sailings Weekly 9 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Kapellskar do Paldiski

Linka Kapellskar Paldiski spojuje Švédsko s Estonsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 6 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 9 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Kapellskar Paldiski se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Kapellskar

Kapellskär se nachází na východním pobřeží Švédska a je pravděpodobně nejlépe známý mezi místními obyvateli jako vstupní brána do Alandu a dál.


Průvodce přístavem Paldiski

Paldiski je město a přístav v Baltském moři, které se nachází na poloostrově Pakri v severozápadním Estonsku. Město se nachází asi 45 km západně od Tallinnu. Původně to byla švédská osada známá jako Rogervik, pak se stala ruskou námořní základnou v 18. století. Rusové přejmenovali ho na Baltský přístav v roce 1762, a estonská výslovnost, Paldiski, se stala oficiálním názvem v roce 1933. V roce 1962 Paldiski se stal školicím střediskem pro sovětské jaderné ponorky námořnictva. Vzhledem ke dvěma pozemním jaderným reaktorům a 16.000 lidí, to bylo největší zařízení svého druhu v Sovětském svazu. Vzhledem k jeho významu, bylo celé město uzavřeno ostnatým drátem až pokud poslední ruská válečná loď neopustila město v srpnu 1994. Rusko nakonec se vzdalo kontroly jaderných reaktorů v září 1995. Dnes Paldiski je školící středisko pro mírové estonské skupiny.