DFDS Lisco
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

DFDS Lisco

DFDS Lisco nabízí pravidelnou osobní a nákladní trajektovou přepravu spojující Litvu, Německo, Švédsko, Lotyšsko a Rusko.

Společnost, v současnosti fungující pod názvem DFDS Seaways, byla v roce 2001 vytvořena z litevské lodní společnosti a fungovala pod názvem Lisco Baltic Service až do roku 2006, kdy si změnila název na DFDS Lisco.

DFDS Lisco má flotilu 6 dobře vybavených lodí - Maxima, Optima, Baltic Amber, Patria, Kaunas a Vilnius. Všechny lodě jsou přizpůsobeny tomu, aby nabídly cestujícím maximální pohodlí a prvotřídní zážitek.

Na palubě najdete velký výběr ubytovacích zařízení včetně kajut s výhledem na moře, samoobslužné restaurace i restaurace typu a la carte, bar, dětský koutek, obchody a zařízení očekávané od moderní plavební společnosti.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti DFDS Lisco s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.