COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DFDS Lisco

DFDS Lisco nabízí pravidelnou osobní a nákladní trajektovou přepravu spojující Litvu, Německo, Švédsko, Lotyšsko a Rusko.

Společnost, v současnosti fungující pod názvem DFDS Seaways, byla v roce 2001 vytvořena z litevské lodní společnosti a fungovala pod názvem Lisco Baltic Service až do roku 2006, kdy si změnila název na DFDS Lisco.

DFDS Lisco má flotilu 6 dobře vybavených lodí - Maxima, Optima, Baltic Amber, Patria, Kaunas a Vilnius. Všechny lodě jsou přizpůsobeny tomu, aby nabídly cestujícím maximální pohodlí a prvotřídní zážitek.

Na palubě najdete velký výběr ubytovacích zařízení včetně kajut s výhledem na moře, samoobslužné restaurace i restaurace typu a la carte, bar, dětský koutek, obchody a zařízení očekávané od moderní plavební společnosti.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti DFDS Lisco s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy DFDS Lisco