Trajekt z Barcelony na Ibizu

Trajektová trasa Barcelona Ibiza spojuje Španělsko s Ibiza a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 9 hod.

Celkově je tu 7 plaveb týden na trase z Barcelona Ibiza mezi Španělsko a Ibiza. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Barcelona - Ibiza

Průměrné ceny na trase Barcelona Ibiza

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Barcelona Ibiza je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Barcelona

Barcelona patří do autonomní oblasti Katalánsko a je po Madridu druhým největším městem ve Španělsku. Barcelona je jedním z nejnavštěvovanějších míst na světě a leží na pobřeží, mezi ústími řek Llobregat a Besos. Na západě město ohraničuje pohoří Serra de Collserola. V tomto krásném městě není nouze o památky nebo zážitky. Projděte se gotickou čtvrtí (v katalánštině "Barri Gotic"), kde většina budov pochází ze středověku a některé dokonce až z římské doby. Nejznámější stavbou je ale nepochybně majestátní kostel Sagrada Familia, ještě nedokončená stavba, která je ve výstavbě již od roku 1882. Kromě vzestupného trendu cestovního ruchu je město také populární destinací pro mnoho veletrhů i výstav a je také hlavním centrem pro sport, módu, vědu a umění.

Přístav v Barceloně má tři terminály a je populární pro trajekty směřující na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier Med). Přístav také pojme mnoho výletních lodí připlouvajících přes Středozemní moře. Přístavní mola pro trajekty se nacházejí poměrně blízko centra města.

Průvodce přístavem Ibiza

Město Ibiza je obec ve Španělsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Ibiza. Město má populaci 37.408 lidí, je hlavním městem a nejlidnatější osadou na ostrově, který je součástí Baleárských ostrovů spolu s Formenterou, Mallorcou a Menorcou. Ostrov a město je široce známé pro svůj bohatý noční život, a jeho kluby lákají návštěvníky z celého světa. V dávných dobách město bylo fénickou a punskou osadou, a proto na Ibize najdete zajímavé dědictví různých kultur, které ji obývaly: Féničané, Řekové, Římané, a dokonce i Norové.