Trajekt z Valencia na Ibizu

Trajektová trasa Valencia Ibiza spojuje Španělsko s Ibiza a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 5 hodin 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Trasmediterranea se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 6 hod 45 min.

Celkově je tu 13 plaveb týden na trase z Valencia Ibiza mezi Španělsko a Ibiza. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Valencia na Ibizu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Španělska na Ibizu

Provozovatelé trajektů na trase Valencia - Ibiza

  • Balearia
    • 7 plaveb týdně 5 hod 10 min
    • Zjistit cenu
  • Trasmediterranea
    • 6 plaveb týdně 6 hod 45 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Valencia Ibiza

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Valencia Ibiza je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Valencia

Valencie je střední přístavní město (třetí největší město ve Španělsku) a průmyslová zóna na pobřeží Costa del Azahar ve Španělsku. Město bylo založeno Římany v roce 137 př. n.l. na místě bývalého Iberského města, na břehu řeky Turia. Původně se jmenovalo Valentia, ale výslovnost se změnila v průběhu staletí a od té doby název zní v moderní podobě.
Město bylo obsazené Vizigóty, Maury a Aragonci. V 1094 Rodrigo Diaz de Vivar dobyl Valencii, ale město se vrátil do Almoravids v roce 1102. King James I Aragonský dobyl město v roce 1238 a zařadil ho do nově vytvořeného Království Valencie - jednoho z království, které tvořilo Aragonskou korunu. V 15.-16. století byla Valencie jedním z největších měst ve Středomoří. Valencie získala autonomní statut v roce 1982.

Průvodce přístavem Ibiza

Město Ibiza je obec ve Španělsku. Nachází se na jihovýchodním pobřeží ostrova Ibiza. Město má populaci 37.408 lidí, je hlavním městem a nejlidnatější osadou na ostrově, který je součástí Baleárských ostrovů spolu s Formenterou, Mallorcou a Menorcou. Ostrov a město je široce známé pro svůj bohatý noční život, a jeho kluby lákají návštěvníky z celého světa. V dávných dobách město bylo fénickou a punskou osadou, a proto na Ibize najdete zajímavé dědictví různých kultur, které ji obývaly: Féničané, Řekové, Římané, a dokonce i Norové.