COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gomo Viaggi

GoMo Viaggi je italská trajektová společnost se sídlem ve městě Pesaro a s pobočkou ve městě Cesenatico na východním pobřeží Itálie. Její trajekty se plaví přes Jaderské moře na několik chorvatských ostrovů a do pár pobřežních měst.

GoMo Viaggi propojuje se svými rychlými plavidly obě země za méně než tři hodiny. Plavby jsou časté, nabízejí nádherný výhled a jednu z nejrychlejších trajektových přeprav v regionu. Společnost byla založena v roce 2003, přičemž její původní vizí bylo poskytovat místním obyvatelům snadno přístupné dovolené na obou stranách Jadranu. GoMo Viaggi od té doby zdvojnásobila množství svých destinací, kam nyní patří i italské Cesenatico a chorvatská města Rovinj, Mali Losinj a Rab.

Rybářský přístav Rovinj je situován na istrijském poloostrově a může se pochlubit kaplí na kopci a úžasným centrem města. Pobřežní ostrovy a souostroví jsou známé tím, že jsou hustě osídlené domy s terakotovými střechami a krásnými dlážděnými ulicemi. V Chorvatsku jsou pořád cítit středověké dějiny. Zároveň je tato země lemována malebnými plážemi, co z ní dělá přední evropskou prázdninovou destinaci.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gomo Viaggi, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gomo Viaggi. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gomo Viaggi s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Gomo Viaggi

Všechny trasy Gomo Viaggi