Gomo Viaggi
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Gomo Viaggi

GoMo Viaggi je italská trajektová společnost se sídlem ve městě Pesaro a s pobočkou ve městě Cesenatico na východním pobřeží Itálie. Její trajekty se plaví přes Jaderské moře na několik chorvatských ostrovů a do pár pobřežních měst.

GoMo Viaggi propojuje se svými rychlými plavidly obě země za méně než tři hodiny. Plavby jsou časté, nabízejí nádherný výhled a jednu z nejrychlejších trajektových přeprav v regionu. Společnost byla založena v roce 2003, přičemž její původní vizí bylo poskytovat místním obyvatelům snadno přístupné dovolené na obou stranách Jadranu. GoMo Viaggi od té doby zdvojnásobila množství svých destinací, kam nyní patří i italské Cesenatico a chorvatská města Rovinj, Mali Losinj a Rab.

Rybářský přístav Rovinj je situován na istrijském poloostrově a může se pochlubit kaplí na kopci a úžasným centrem města. Pobřežní ostrovy a souostroví jsou známé tím, že jsou hustě osídlené domy s terakotovými střechami a krásnými dlážděnými ulicemi. V Chorvatsku jsou pořád cítit středověké dějiny. Zároveň je tato země lemována malebnými plážemi, co z ní dělá přední evropskou prázdninovou destinaci.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gomo Viaggi, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gomo Viaggi. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gomo Viaggi s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Gomo Viaggi

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.