COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Gomo Viaggi

GoMo Viaggi je italská trajektová společnost se sídlem ve městě Pesaro a s pobočkou ve městě Cesenatico na východním pobřeží Itálie. Její trajekty se plaví přes Jaderské moře na několik chorvatských ostrovů a do pár pobřežních měst.

GoMo Viaggi propojuje se svými rychlými plavidly obě země za méně než tři hodiny. Plavby jsou časté, nabízejí nádherný výhled a jednu z nejrychlejších trajektových přeprav v regionu. Společnost byla založena v roce 2003, přičemž její původní vizí bylo poskytovat místním obyvatelům snadno přístupné dovolené na obou stranách Jadranu. GoMo Viaggi od té doby zdvojnásobila množství svých destinací, kam nyní patří i italské Cesenatico a chorvatská města Rovinj, Mali Losinj a Rab.

Rybářský přístav Rovinj je situován na istrijském poloostrově a může se pochlubit kaplí na kopci a úžasným centrem města. Pobřežní ostrovy a souostroví jsou známé tím, že jsou hustě osídlené domy s terakotovými střechami a krásnými dlážděnými ulicemi. V Chorvatsku jsou pořád cítit středověké dějiny. Zároveň je tato země lemována malebnými plážemi, co z ní dělá přední evropskou prázdninovou destinaci.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Gomo Viaggi, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Gomo Viaggi. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Gomo Viaggi s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Gomo Viaggi