COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grisslehamn - Eckero je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Alandy

Provozovatelé trajektů na trase Grisslehamn - Eckero

    • 18 Sailings Weekly 1 hour 45 min
    • Get price

Trajekt z Grisslehamn do Eckero

Linka Grisslehamn Eckero spojuje Švédsko s Alandy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Eckerö Linjen. Plavba probíhá 18 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Grisslehamn Eckero se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Grisslehamn

Grisslehamn je hlavní město ostrova Väddö ve Švédsku. Město leží asi 110 km severně od Stockholmu a jeho historie je spjata s Alandských mořem. Návštěvníci, kteří chtějí prozkoumat město a okolí, si mohou pronajmout kola v přístavu. Příjemný způsob odpočinku je procházka kolem starého rybářského přístavu, kde najdete celou řadu rybích obchodů a kaváren. Severně od města Grisslehamn se rozprostírá město Sing, kde si můžete zajezdit na islandských ponících. Malíř, ilustrátor a autor Albert Engström bydlel ve městě na počátku 20. století a v přístavu je muzeum, kde jsou vystaveny jeho díla. Na okraji města, na skalách, je jeho ateliér s výhledem na moře.

Společnost Eckerö Linjen provozuje jedinou trasu Grisslehamn - Eckerö mezi Švédskem a Aland. Cesta trvá přibližně 1 hodinu a 45 minut.


Průvodce přístavem Eckero

Eckerö lze nalézt v nejzápadnějším bodě ostrovů Åland. Dříve byl součástí Ruské říše, populace mluví švédský, ale je součástí obce Finska.