Trajekt z Grisslehamnu do Eckero

Linka Grisslehamn Eckero spojuje Švédsko s Alandy. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Eckerö Linjen. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Grisslehamn Eckero se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Grisslehamn - Eckero

Průměrné ceny na trase Grisslehamn Eckero

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Grisslehamn Eckero je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Grisslehamn

Grisslehamn je hlavní město ostrova Väddö ve Švédsku. Město leží asi 110 km severně od Stockholmu a jeho historie je spjata s Alandských mořem. Návštěvníci, kteří chtějí prozkoumat město a okolí, si mohou pronajmout kola v přístavu. Příjemný způsob odpočinku je procházka kolem starého rybářského přístavu, kde najdete celou řadu rybích obchodů a kaváren. Severně od města Grisslehamn se rozprostírá město Sing, kde si můžete zajezdit na islandských ponících. Malíř, ilustrátor a autor Albert Engström bydlel ve městě na počátku 20. století a v přístavu je muzeum, kde jsou vystaveny jeho díla. Na okraji města, na skalách, je jeho ateliér s výhledem na moře.

Společnost Eckerö Linjen provozuje jedinou trasu Grisslehamn - Eckerö mezi Švédskem a Aland. Cesta trvá přibližně 1 hodinu a 45 minut.

Průvodce přístavem Eckero

Eckerö lze nalézt v nejzápadnějším bodě ostrovů Åland. Dříve byl součástí Ruské říše, populace mluví švédský, ale je součástí obce Finska.