Trajekt z Štokholm do Langnasu

Trajektová trasa Štokholm Langnas spojuje Švédsko s Alandy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Tallink Silja se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Viking Line se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 6 hod 15 min.

Celkově je tu 14 plaveb týden na trase z Štokholm Langnas mezi Švédsko a Alandy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Štokholm - Langnas

Průměrné ceny na trase Štokholm Langnas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Štokholm Langnas je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Štokholm

Nejstarší zmínku o Stockholmu lze nalézt v roce 1252, on zastával důležité místo v obchodování železem z dolů v Bergslagene. Město bylo postaveno na čtrnáctí malých, nesouvisejících mezi sebou ostrovech, odkud bylo možné zablokovat výjezd lodí na jezero Mälaren. Název města pochází ze švédského Stock - "pilíře, hromada" a Holme - "ostrov". Předpokládá se, že město bylo založeno jarlem Birgerem, zakladatelem dynastie Folkungů, za účelem obrany Švédska od mořských invazí cizích flotil a zastavit tak drancování města. V 17. století Švédsko se stalo jednou z nejmocnějších zemí v Evropě. V dnešní době Stockholm je moderní a technologicky vyspělé město.

Průvodce přístavem Langnas

Långnäs je přístav na východních Alandách - autonomní, demilitarizovaná, švédský mluvící oblast Finska.