Eckerö Linjen
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Eckerö Linjen

Eckero Linjen je finská lodní společnost působící mezi Grisslehamm ve Švédsku, severně od Stockholmu, a Eckero na finském ostrově Aland ve Finském zálivu.

Společnost Eckero Linjen zahájila svou činnost v roce 1961 a je součástí skupiny Rederiaktiebolaget Eckero Group, která přepravuje přibližně tři miliony cestujících ročně. Nejprve se používaly menší trajekty, ale dnes se Eckero Linjen pyšní jedinečnou velkou a moderní lodí s názvem MS Eckero, s MS Roslagen se vyplouvá pouze během letní sezóny. Eckero Linjen nabízí podstatně rychlejší a kratší plavby než její konkurenti, což v praxi znamená, že k vylodění dojde za pouhou hodinu a čtyřicet pět minut.

MS Eckero byla postavena v roce 1979, její délka je 120 metrů a přepraví více než 1600 osob. Důležitá informace pro cestující s vozidlem - kapacita lodi je 265 automobilů. Mezi vybavení paluby patří restaurace a la carte, kavárna, konferenční zařízení, velký supermarket a herna.

Prohlédněte si Eckerö Linjen plavební řády, ceny a rezervujte si Eckerö Linjen lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Eckerö Linjen s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.