COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Eckerö Linjen

Eckero Linjen je finská lodní společnost působící mezi Grisslehamm ve Švédsku, severně od Stockholmu, a Eckero na finském ostrově Aland ve Finském zálivu.

Společnost Eckero Linjen zahájila svou činnost v roce 1961 a je součástí skupiny Rederiaktiebolaget Eckero Group, která přepravuje přibližně tři miliony cestujících ročně. Nejprve se používaly menší trajekty, ale dnes se Eckero Linjen pyšní jedinečnou velkou a moderní lodí s názvem MS Eckero, s MS Roslagen se vyplouvá pouze během letní sezóny. Eckero Linjen nabízí podstatně rychlejší a kratší plavby než její konkurenti, což v praxi znamená, že k vylodění dojde za pouhou hodinu a čtyřicet pět minut.

MS Eckero byla postavena v roce 1979, její délka je 120 metrů a přepraví více než 1600 osob. Důležitá informace pro cestující s vozidlem - kapacita lodi je 265 automobilů. Mezi vybavení paluby patří restaurace a la carte, kavárna, konferenční zařízení, velký supermarket a herna.

Prohlédněte si Eckerö Linjen plavební řády, ceny a rezervujte si Eckerö Linjen lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Eckerö Linjen s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Eckerö Linjen