Harwich
Hook of Holland
Trajekty do Nizozemsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Harwich do Hook of Holland

Linka Harwich Hook of Holland spojuje Anglie s Nizozemsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 6 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Harwich Hook of Holland se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Harwich do Hook of Holland?

Doba plavby trajektem z Harwich do Hook of Holland je přibližně 6h 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Harwich a Hook of Holland?

Existuje 1 trajektový operátor pro Harwich až Hook of Holland a toto je
  • Stena Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Harwich do Hook of Holland?

Rezervujte si trajekty z Harwich do Hook of Holland prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Harwich do Hook of Holland?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Harwich do Hook of Holland s
  • Stena Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Harwich do Hook of Holland?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Harwich do Hook of Holland s
  • Stena Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Harwich do Hook of Holland?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Stena Line

Jaká je vzdálenost z Harwich do Hook of Holland?

Vzdálenost mezi Harwich a Hook of Holland je přibližně 172 námořních mil.

Průvodce přístavem Harwich

Harwich je přístavní město v anglickém hrabství Essex, které leží na pobřeží Severního moře, při ústí řek Stour a Orwell. Strategická poloha města u moře znamená, že civilní a vojenské loďstvo mají v Harwichu dlouholetou tradici. V roce 1652 se město stalo námořní základnou a bylo opevněno pevnostmi Harwich Redoubt, Beacon Hill Battery and Bath Side Battery. Centrum má mnoho historických budov a bylo prohlášeno za památkovou rezervaci.

Ve městě žili i někteří známí lidé, jako například Christopher Jones, majitel a kapitán lodi Mayflower, diarista Samuel Pepys, který byl poslancem za město a Christopher Newport, který založil město Jamestown ve Virginii.

Trajekty z přístavu se plaví do města Esbjerg (Dánsko) a do města Hook of Holland (Holandsko). V přístavu najdete čekací salonky, obchody, směnárna, kavárny a restaurace. Jsou zde také k dispozici vodní taxíky a trajektové linky z Harwich do Shotley a Felixstowe. V přístavu také kotví výletní lodě, které se plaví do destinací ve Středomoří, Baltském moři a dále.


Průvodce přístavem Hook of Holland

Hook van Holland je nejen velmi rušný přístav, ale resort, který je někdy nazýván "Rotterdam na moři". Během druhé světové války sloužil jako důležitý námořní přístav pro německou armádu. Umístění tohoto přístavu je charakteristické pro nizozemské a belgické pobřeží: velká populace a malé množství půdy, pobřeží má dva účely: navigace trajektů a rekreace pro turisty v létě. Holanďané jsou tak pečlivé, že se jim podařilo skrýt práci loděnice od letoviska. Přístav se nachází v blízkosti Europoortu a Rotterdamu, a lodě jsou tak blízko ke břehu, že můžete dotknout se je rukou - a to přitahuje mnoho návštěvníků. Okres Hook van Holland má rozlohu 16,7 km² (z toho 13,92 km² pevnina). Má nekonečné možnosti pro zábavu a potěšení, ať už je to několik kilometrů pláží, jízda na kole nebo procházky v přírodě.


Harwich do Hook of Holland Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 20/05/2024 a 26.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Stena Line 09:00 15:45 6 hodin 45 minut Sun
Stena Line 09:00 16:15 7 hodin 15 minut Mon, Út, St, Čt, Pá, Sat
Stena Line 23:00 07:00 8 hodin Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.