Newcastle
Amsterdam
Trajekty do Nizozemsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Newcastle do Amsterdam

Linka Newcastle Amsterdam spojuje Anglie s Nizozemsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, DFDS Seaways. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 15 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Newcastle Amsterdam se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Doba plavby trajektem z Newcastle do Amsterdam je přibližně 15h 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Newcastle a Amsterdam?

Existuje 1 trajektový operátor pro Newcastle až Amsterdam a toto je
  • DFDS Seaways

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Rezervujte si trajekty z Newcastle do Amsterdam prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Newcastle do Amsterdam?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Newcastle do Amsterdam s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít své auto na trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Newcastle do Amsterdam s
  • DFDS Seaways

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • DFDS Seaways

Jaká je vzdálenost z Newcastle do Amsterdam?

Vzdálenost mezi Newcastle a Amsterdam je přibližně 392 námořních mil.

Průvodce přístavem Newcastle

Přístav Newcastle je umístěn asi 16 kilometrů východně od centra města, na severním břehu řeky Tyne. Společnost DFDS Seaways provozuje denně trajektovou dopravu do Amsterdamu v Nizozemsku, která trvá přibližně 15 hodin. Terminály určené cestujícím byly nedávno zrekonstruovány a nabízejí veškeré obvyklé vybavení včetně speciálních chodníků, mnoha odbavovacích pultů či automatické manipulace se zavazadly.

Newcastle tvoří součást severovýchodní Anglie, je dobře známý díky své historii související s těžbou uhlí i jako důležité centrum pro obchod s vlnou. Přístav Newcastle byl i s loděnicí jednou z největších staveb 16. století na světě.

Mezi ikonické značky města patří fotbalový klub Newcastle United Football Club, Newcastle Brown Ale a most Tyne Bridge. Železniční síť je v Newcasle známá jako metro, které funguje po obou stranách řeky, spojuje mnoho míst včetně města Gateshead a pláží Whitley Bay a Tynemouth.


Průvodce přístavem Amsterdam

Amsterdam je hlavní město Nizozemska a nachází se v provincii Severní Holandsko, na západě země. Město je nesmírně oblíbeným turistickým cílem a každoročně přitahuje přibližně 4 miliony návštěvníků. Amsterdam má v nabídce značné množství atrakcí, kam jsou zahrnuty mj. i Rijksmuseum, Van Goghovo muzeum, Stedelijk Museum, Hermitage Amsterdam, Dům Anny Frankové či Amsterdam Museum. Město má také neskutečnou síť kanálů, která je dlouhá asi 100 km a která rovněž představuje lákadlo pro návštěvníky města. Hlavní kanály jsou Prinsengracht, Herengracht a Keizersgracht. Město se rozléhá na asi 90 ostrovech, které jsou spojeny cca 1 200 mosty, a díky své síti kanálů je někdy označováno jako tzv. Benátky Severu.

Amsterdam je po celém světě známý svým rušným nočním životem s mnoha bary, restauracemi i kluby. Typická Bruine Kroeg (hnědá kavárna) přináší starodávnou atmosféru se ztlumenými světly, svíčkami a poněkud starší klientelou. Většina kaváren má v létě k dispozici terasy. Během tohoto teplého období je proto na náměstí plno teras s posedávajícími turisty, kteří popíjejí pivo či víno a obdivují Leidseplein.

Amsterdam je také velice příjemné místo pro jízdu na kole, neboť má vynikající vybavení pro cyklisty včetně stezek, stojanů na kola a množství hlídaných garáží určených pro kola, která lze využít za malý poplatek. V roce 2013 se v Amsterdamu využívalo okolo 1 200 000 jízdních kol, což překonalo i počet občanů města.


Newcastle do Amsterdam Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
DFDS Seaways 17:00 08:45 15 hodin 45 minut Každý den
DFDS Seaways Mini Cruise 17:00 08:45 15 hodin 45 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.