Hull
Rotterdam
Trajekty do Nizozemsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Hull do Rotterdam

Linka Hull Rotterdam spojuje Anglie s Nizozemsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, P&O Ferries. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Hull Rotterdam se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Hull do Rotterdam?

  Doba plavby trajektem z Hull do Rotterdam je přibližně 11h 15m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Hull a Rotterdam?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Hull až Rotterdam a toto je
  • P&O Ferries
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Hull do Rotterdam?

  Rezervujte si trajekty z Hull do Rotterdam prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Hull do Rotterdam?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Hull do Rotterdam s
  • P&O Ferries
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Hull do Rotterdam?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Hull do Rotterdam s
  • P&O Ferries
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Hull do Rotterdam?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • P&O Ferries
 • Jaká je vzdálenost z Hull do Rotterdam?

  Vzdálenost mezi Hull a Rotterdam je přibližně 285 námořních mil.

Průvodce přístavem Hull

Anglické město Hull, popř. oficiální název Kingston upon Hull, se nachází v honosném kraji East Riding of Yorkshire, na severovýchodě Anglie. Město včetně přístavu leží na břehu řeky Hull, která ústí do řeky Humber, asi 40 km od Severního moře. Historie města sahá až do 12. století, kdy mnichové z Meaux Abbey potřebovali přístav pro export vlny, kterou shromáždili v jejich panství.

Dnešní město Hull se značně liší od toho v minulosti, v posledních několika letech navíc prošlo rekonstrukcí. Město bylo vyhlášeno za britské Město kultury pro rok 2017, a to díky velké míře kulturního i sportovního dědictví. Návštěvníci by neměli zapomenout prozkoumat Staré město a muzeum (Museum Quarter), Hull Marina a akvárium The Deep, které patří k největším na světě a nachází se na Sammy's Point. Z pohledu sportovních nadšenců je toto město známé díky fotbalovému týmu Premier League, fotbalovému klubu Hull City a týmu Super League Rugby nebo Hull FC Rugby Club.

Trajekty odjíždějí z přístavu do Rotterdamu, nizozemského Europortu, s přejezdem trvajícím mezi 10 a 11 hodinami. Vyplouvá se rovněž do Zeebrugge v Belgii, přičemž cesta trvá cca 14 hodin, a do finského města Hamina (každý týden).


Průvodce přístavem Rotterdam

Holandské město Rotterdam je po Amsterodamu druhým největším městem v Nizozemsku, které návštěvníkům nabízí jedinečný pohled, neboť většina budov je poválečných kvůli tomu, že byly poškozeny nebo zničeny během druhé světové války. Nedávné projekty zaměřené na rozvoj města přetvořily Rotterdam a dodaly mu tak nový nádech. Rotterdam má stylovou architekturu i strukturu, kam se řadí například vyhlídková věž Euromast se svou restaurací, z níž je neskutečný výhled na tamní panorama a kde rozhodně nemůžete chybět. V nabídce je mnoho kulturních památek, z nichž si můžete vychutnat například Museumpark, kde se nachází hned několik městských muzeí. Nechybí ani Kunsthal Art Gallery, jedna z nejlepších galerií ve městě, kde se každoročně koná množství výstav. Tuto galerii najdete v jižní části muzejního parku.

Ve městě je i Námořní muzeum, které oslavuje nizozemskou bohatou námořní historii a které obsahuje zajímavé exponáty včetně několika modelů. Je zde navíc i Openlucht Binnenvaart Museum, ve kterém se nachází velká sbírka historických lodí a které se nachází poblíž muzea Mariniers Museum na ulici Wijnhaven.

Trajektové služby směřují z Rotterdamu do Hull ve Velké Británii.


Hull do Rotterdam Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 08/04/2024 a 14.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
P&O Ferries 20:30 07:45 11 hodin 15 minut Mon, Út, St, Čt, Pá
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 07:45 11 hodin 15 minut Mon, Út, St, Čt, Pá
P&O Ferries 20:30 08:00 11 hodin 30 minut Sat, Sun
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 08:00 11 hodin 30 minut Sat, Sun

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.