COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do La Palma

La Palma, prohlášena za biosférickou rezervaci UNESCO a nedotčená masovým turismem, je považována za nejkrásnější region Kanárských ostrovů.

Známá jako "La Isla Bonita" (hezký ostrov), La Palma je nazápadnejší z Kanárských ostrovů, plná zelených kopců a s množstvím mistrovských děl.

V hlavním městě, Santa Cruz, stojí krásný Santuario de la Virgen de las Nieves, kostel ze 17. století se složitě vyřezávaným stropem a lesklými lustry. Uvnitř je fascinující socha Panny Marie ze 14. století, což je nejstarší náboženská ikona na Kanárských ostrovech.

Ujistěte se, že si při návštěvě Santa Cruz nezapomenete fotoaparát, a to zejména, když budete ve starém městě. Zde narazíte na ohromující náměstí ze 17. století, různé kaple, pevnosti a jiné stavby s pozdním renesanční architekturou.

La Palma má ideální podmínky na procházky po horském úbočí, protože má mnoho dlouhých, klikatých cest. Po cestách je možné se dostat z výšky na hladině moře až na 2400 m vysoký štít, kde najdete jeden z nejlepších světových astronomických observatoří.

Ostrov je domovem těch nejrozmanitějších rostlin na Kanárských ostrovech a několik domorodých druhů zvířat, jako je obrovký ještěr La Palma nebo pěnkava obyčejná.

La Palma je známá svými vynikajícími banány. Najdete zde množství farem, a to zejména v údolí Los Llanos de Aridane. Ujistěte se, že ochutnáte místní produkty, jako jsou pomeranče, hrozny a avokádo, kterým se velmi dobře daří v sopečné půdě.

Na La Palmu se můžete dostat trajektem z většiny Kanárských ostrovů a jižního Španělska.

Tenerife a La Gomera jsou ty nejblíže ostrovy, takže rychlé plavby směřují na La Palmu téměř každý den. Cesta z Lanzarote a Gran Canaria trvá o něco déle a k dispozici je jen několik plaveb týdně.

Plavby z pevninského Španělska jsou provozovány společností Transmediterránea, jejíž flotila se specializuje na dlouhé plavby. Plavba z Cádizu trvá sice dva a půl dne, avšak k dispozici je ta nejvyšší úroveň pohodlí a zábavy.

Populární provozovatelé trajektů

  • 12 plavby týdně 2 hod 30 min
  • Zjistit cenu
  • 5 plavby týdně 2 hod 45 min
  • Zjistit cenu
  • 1 plavba týdně 5 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v La Palma