COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Kapellskar je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alandu do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Langnas - Kapellskar

    • 14 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 7 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Langnas do Kapellskar

Trajektová trasa Langnas Kapellskar spojuje Alandy s Švédsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Finnlines se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin. zatímco Trajekty společnosti Tallink Silja se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin 30 minut.

Celkově je tu 21 plaveb týden na trase z Langnasu Kapellskar mezi Alandy a Švédsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Langnas

Langnas je přístavní město na východě regionu Lumperland ve Finsku. Město je sídlem nejstaršího kostela v regionu, který je zasvěcen svatému Ondřejovi a jehož historie sahá až do roku 1720. V roce 1960 byl ve městě postaven trajektový terminál, který byl navržen architektem jménem Bengt Lundsten. Terminál byl využíván od roku 1965 do roku 1975, později byl uzavřen a v roce 1993 zcela zrušen. Nový terminál byl postaven v roce 1999, a to hlavně z toho důvodu, aby se vytvořil prostor pro velké výletní trajekty na trase Turku-Stockholm.

Z přístavu Langnas se trajekty plaví do Stockholmu a Turku. Check-in se pro ty, kteří cestují s automobilem otevírají 30 min před odchodem do Stockholmu a 1 hodinu před odchodem do Turku.


Průvodce přístavem Kapellskar

Kapellskär se nachází na východním pobřeží Švédska a je pravděpodobně nejlépe známý mezi místními obyvateli jako vstupní brána do Alandu a dál.