COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Kapellskar je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alandu do Švédsko

Provozovatelé trajektů na trase Langnas - Kapellskar

    • 15 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Trajekt z Langnas do Kapellskar

Linka Langnas Kapellskar spojuje Alandy s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Finnlines. Plavba probíhá 15 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Langnas Kapellskar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Langnas

Langnas je přístavní město na východě regionu Lumperland ve Finsku. Město je sídlem nejstaršího kostela v regionu, který je zasvěcen svatému Ondřejovi a jehož historie sahá až do roku 1720. V roce 1960 byl ve městě postaven trajektový terminál, který byl navržen architektem jménem Bengt Lundsten. Terminál byl využíván od roku 1965 do roku 1975, později byl uzavřen a v roce 1993 zcela zrušen. Nový terminál byl postaven v roce 1999, a to hlavně z toho důvodu, aby se vytvořil prostor pro velké výletní trajekty na trase Turku-Stockholm.

Z přístavu Langnas se trajekty plaví do Stockholmu a Turku. Check-in se pro ty, kteří cestují s automobilem otevírají 30 min před odchodem do Stockholmu a 1 hodinu před odchodem do Turku.


Průvodce přístavem Kapellskar

Kapellskär se nachází na východním pobřeží Švédska a je pravděpodobně nejlépe známý mezi místními obyvateli jako vstupní brána do Alandu a dál.