Trajekt z Langnasu do Kapellskaru

Linka Langnas Kapellskar spojuje Alandy s Švédsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Finnlines. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 20 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Langnas Kapellskar se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Langnas - Kapellskar

Průměrné ceny na trase Langnas Kapellskar

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Langnas Kapellskar je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Langnas

Langnas je přístavní město na východě regionu Lumperland ve Finsku. Město je sídlem nejstaršího kostela v regionu, který je zasvěcen svatému Ondřejovi a jehož historie sahá až do roku 1720. V roce 1960 byl ve městě postaven trajektový terminál, který byl navržen architektem jménem Bengt Lundsten. Terminál byl využíván od roku 1965 do roku 1975, později byl uzavřen a v roce 1993 zcela zrušen. Nový terminál byl postaven v roce 1999, a to hlavně z toho důvodu, aby se vytvořil prostor pro velké výletní trajekty na trase Turku-Stockholm.

Z přístavu Langnas se trajekty plaví do Stockholmu a Turku. Check-in se pro ty, kteří cestují s automobilem otevírají 30 min před odchodem do Stockholmu a 1 hodinu před odchodem do Turku.

Průvodce přístavem Kapellskar

Kapellskär se nachází na východním pobřeží Švédska a je pravděpodobně nejlépe známý mezi místními obyvateli jako vstupní brána do Alandu a dál.