Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Olbia

 • Olbia Trajektový Prístav Autem

  Olbia se nachází na severovýchode Sardinie. Trajektový Prístav Olbia je dobre znacený z mestského centra. Aby ste se dostali do Olbie z Cagliari vydejte se po SS-131 a za Oristano odbocte na SS-131 smerem na Olbia a Golfo Aranci. Z Alghero jedte po SS-127 a když se dostanete blízko Sassari, vezmete SS-131 potom SS-597 a blízko Oschiri následujte SS-199.

 • Olbia Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice Olbia je dobre prepojená se zvyškem ostrova. Pro více informací, prosím navštivte stránku Trenitalia.

 • Olbia Trajektový Prístav Adresa

  Stazione Marittima Isola Bianca I - 07026 Olbia, Sardinia.

 • Ubytování v Olbia

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Olbia před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Olbia pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Olbia

Průvodce přístavem Olbia

Co dělat v Olbii?

Město je skrytý klenot mezi řadou italských pobřežních středisek, Olbia však padla v nemilost kvůli tomu, že se stala primárně prodejním místem. Je zde zachovaný ráz starého, italského města, které zůstává do značné míry stále nedotčeno modernizací cestovního ruchu. Turistům je nabízen výběr lahví vína za pozoruhodně nízké ceny, milovníci pizzy si zde přijdou na své, neboť nejde přestat ochutnávat další a další druhy v místních restauracích; to vše zažijete v tomto městě s lehce ospalou atmosférou. Než ochutnáte všechny místní delikatesy, je zde k dispozici spousta obchůdků, kde seženete autentické dárky za přijatelnou cenu. Kromě nakupování a gastronomie je v regionu spousta přírodních krás: pláže Porto Istana a Spiaggia Rena Bianca nabízí nádherný výhled, krásné pobřeží a fascinující skalní útvary. Pokud to nestačí, San Pantaleo je bezpochyby výjimečným místem plným historie a kultury. Olbia má prostě něco, co uspokojí touhu každého návštěvníka.

Jaká je doprava ve městě Olbia?

Město je tak malé, že se dá projít za méně než jeden den. Zvolte proto procházku k probádání malebných uliček a rustikálních staveb.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.