Singapur

Jak rezervovat trajekt z Singapur do ostrov Bintan

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi Singapur a ostrov Bintan s nabídkou 16 plavby za den. Bintan Resort Ferries provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanah Merah do Bandar Bentan Telani 5 krát denně. Sindo Ferry provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanah Merah do Tanjung Pinang 4 krát denně. Majestic Fast Ferry provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanah Merah do Tanjung Pinang 5 krát denně. Mozaic Ferry Lines provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Tanah Merah do Bintan Lagoon Resort 12 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Singapur to ostrov Bintan.

Mapa trajektové trasy Singapur - ostrov Bintan

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Singapur:

Ostrovní stát Singapur je jednou z nejmenších zemí na světě, a nejmenší v jihovýchodní Asii.

Navzdory své velikosti, Singapur je živé kosmopolitní město-stát, které nabízí prvotřídní životní prostředí, a krásnou krajinu s výškovými budovami a zahradami. V Singapuru je všudypřítomná směs kultur, kde lidé různých etnik a vyznání koexistují. A proto v Singapuru zažijete opravdový multikulturní zážitek.

Počet obyvatel je něco málo přes pět milionů, Singapur je druhým po Monaku nejhustěji zalidněným státem.