Porovnejte trajekty z Elba do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Elba

Elba je největším ostrovem Toskánského souostroví, které se nachází 10 km od severozápadního pobřeží Itálie.

Elba je známá jako místo Napoleonova exilu v roce 1814 a také svou krásnou přírodou - křišťálově čistým mořem, členitým pobřežím a nedotčenými plážemi.

Může se taky pochlubit barevným podmořským světem i krásnými korálovými útesy, modrými rybami, humry, hvězdicemi a dokonce i vrakem lodi, což je ráj pro potápěče.

Po dni stráveném u moře se určitě vyberte do jednoho ze zajímavých muzeí, kde můžete nahlédnout do bohaté historie ostrova - najdete zde fascinující archeologické nálezy nebo si můžete prohlédnout sídlo Napoleona - nádhernou Villu dei Mulini.

Jako nejnavštěvovanější a nejpopulárnější ostrov Toskánského souostroví má Elba rozsáhlou trajektovou síť s několika přístavy poskytujícími plavby na okolní ostrovy a italskou pevninu, všechny provozované špičkovými trajektovými společnostmi.

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

Trajekty z Elba do Itálie

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.