Francie

Jak rezervovat trajekt z Francie na Korsiku

Pro trajekt z Francie na Korsiku máte na výběr z hodně možností. K dispozici jsou 3 přepravní společnosti, které nabízejí 13 Trasy trajektů Nice do Ajaccio, Toulon do Ajaccio, Bastia, Ile Rousse & Porto Vecchio, Nice do Ajaccio, Ile Rousse, Bastia & Porto Vecchio, Toulon do Ajaccio, Bastia, Ile Rousse & Porto Vecchio, Nice do Ajaccio, Ile Rousse, Bastia & Porto Vecchio & Marseille do Ajaccio, Bastia, Ile Rousse, Porto Vecchio & Propriano.

Nejrychlejší cesta mezi Francie a Korsika je Nice do Ile Rousse s dobou plavby přibližně 4 hodin 58 minut. S tolika plavbami v nabídce to usnadňujeme tím, že porovnáváme všechny podobné trasy pouze v jednom vyhledávání, takže můžete rychle a snadno najít přesně to, co hledáte.

Mapa trajektové trasy Francie - Korsika

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Francie:

Je těžké zobecňovat Francii - jak kdysi poznamenal Charles de Gaulle, "jak by se dalo popsat zemi, která má 365 druhů sýra?"
Přesto je něco o této nádherné země, která přitahuje miliony milovníků la vie Français rok co rok.
Možná to je elegantními bulváry v Paříži, sjezdovkami v Alpách, osluněnými vinicemi a pláží, anebo kávou a croissanty v neprobádané vesnici?
Nebo snad je to prohlídka majestátného zámku Loiře, okouzlující životní styl Středomoří, nebo relaxační piknik v Provence, kde vzduch voní divokými bylinami a levandulí?
Zvažte také potěšení z dalších méně známých regionů, jako Franche-Comté, Gaskoňsko a Berry, hluboko v zeleném srdci Francie - regiony, jejíž ospalé vesnice nabízejí návštěvníkům možnost vyzkoušet si skutečný "douceur de vivre" z provinční Francie.

Nelze popřít, že Francie je země velkých kontrastů, které nabízejí nekonečný výběr lákavých destinacích, bohatou rozmanitost krajiny, kuchyně, počasí a národů, s výjimečným kulturním dědictvím.
Je snadné pochopit, proč Francouzi zůstávají doma po dobu své dovolené, a proč pak říkají své zemi La Belle France.

O Korsika:

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, který se nachází západně od Itálie, jižně od francouzské pevniny a kousek od severní části Sardinie.

Nádherné 1000 km pobřeží ostrova má více než 200 pláží, zatímco vnitrozemí nabízí kombinaci horských scenérií, úžasné údolí a idylické hornaté vesničky, takže je jasné, proč místní přezdívají Korsiku "ostrovem krásy".

Přestože Korsika patří Francii, je tu jedinečná atmosféra. Ta je nejvýraznější v místním dialektu a v tom, že místní obyvatelé zbožňují flétnu a hru na flétnu. Když se však podíváme na podobnosti s pevninou, Korsičané mají také rádi dobré jídlo a víno, a to zejména čerstvé mořské plody a uzeniny.

Podél pobřeží je několik přístavů, a díky výhodné poloze ostrova ve Středozemním moři, jsou všechny na dosah z francouzské pevniny, z Itálie a z okolních ostrovů. Je zde velký výběr plaveb, které jsou časté a jsou poskytovány mnohými trajektovými společnostmi.