Porovnejte trajekty z Francie do Korsika
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Francie

Je těžké zobecňovat Francii - jak kdysi poznamenal Charles de Gaulle, "jak by se dalo popsat zemi, která má 365 druhů sýra?"
Přesto je něco o této nádherné země, která přitahuje miliony milovníků la vie Français rok co rok.
Možná to je elegantními bulváry v Paříži, sjezdovkami v Alpách, osluněnými vinicemi a pláží, anebo kávou a croissanty v neprobádané vesnici?
Nebo snad je to prohlídka majestátného zámku Loiře, okouzlující životní styl Středomoří, nebo relaxační piknik v Provence, kde vzduch voní divokými bylinami a levandulí?
Zvažte také potěšení z dalších méně známých regionů, jako Franche-Comté, Gaskoňsko a Berry, hluboko v zeleném srdci Francie - regiony, jejíž ospalé vesnice nabízejí návštěvníkům možnost vyzkoušet si skutečný "douceur de vivre" z provinční Francie.

Nelze popřít, že Francie je země velkých kontrastů, které nabízejí nekonečný výběr lákavých destinacích, bohatou rozmanitost krajiny, kuchyně, počasí a národů, s výjimečným kulturním dědictvím.
Je snadné pochopit, proč Francouzi zůstávají doma po dobu své dovolené, a proč pak říkají své zemi La Belle France.

O Korsika

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, který se nachází západně od Itálie, jižně od francouzské pevniny a kousek od severní části Sardinie.

Nádherné 1000 km pobřeží ostrova má více než 200 pláží, zatímco vnitrozemí nabízí kombinaci horských scenérií, úžasné údolí a idylické hornaté vesničky, takže je jasné, proč místní přezdívají Korsiku "ostrovem krásy".

Přestože Korsika patří Francii, je tu jedinečná atmosféra. Ta je nejvýraznější v místním dialektu a v tom, že místní obyvatelé zbožňují flétnu a hru na flétnu. Když se však podíváme na podobnosti s pevninou, Korsičané mají také rádi dobré jídlo a víno, a to zejména čerstvé mořské plody a uzeniny.

Podél pobřeží je několik přístavů, a díky výhodné poloze ostrova ve Středozemním moři, jsou všechny na dosah z francouzské pevniny, z Itálie a z okolních ostrovů. Je zde velký výběr plaveb, které jsou časté a jsou poskytovány mnohými trajektovými společnostmi.

Trajekty z Francie do Korsika

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.