Porovnejte trajekty z Irsko do Wales
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Irsko

Dávno pryč jsou doby, kdy Irsko bylo jednou z nejchudších zemí v Evropě a jeho domorodci uprchli do všech koutů světa při hledání úkrytu.

Dnes být Irem je "cool" a to také díky The Corrs, Boyzone a U2, evokujícím představy o Irsku po celém světě.

Irsko z nového tisíciletí je moderní, progresivní evropský stát, jehož ekonomika "Keltského tygru" je na vzestupu, a čím dál více turistů objevuje Irsko pro sebe.

Většinu návštěvníků sem láká krajina a místní obyvatele. A málokdo je zklamán realitou irského pohledu - zelená krajina, divoké útesy a pobřeží, nezapomenutelná místní řeč a konverzace, snadné tempo a rytmus života. O to pak je větší překvapení, kolik různých možností nabízí tato krajina.

Od března 2004 téměř všechna pracovní místa v Irsku, včetně barů, restaurací, kaváren atd., jsou nekuřácká. Hotely a penziony dle zákona nemusí být výhradně nekuřácké, ale mnoho z nich jsou.

O Wales

S bohatou historií a přírodními krásami, Wales má kulturní rozdíl od zbytku Spojeného království. Wales láká turisty díky své krásné krajině, širokým prostorům ohromujících národních parků a bohaté historií a kultuře.

Wales se nachází na západním pobřeží Velké Británie, se třemi národními parky (včetně jediného pobřežního národního parku ve Velké Británii), má pět oblastí výjimečné přírodní krásy, a pouze 3 miliony obyvatele! Ale to není vše: dva oficiální jazyky, více než 400 hradů, největší sbírka impresionistického umění (kromě Paříže) a příroda, která nabízí příležitost pro všechny druhy aktivit, jako je chůze, jízda na kole, horolezectví, golf, horská cyklistika, vodní sporty, paragliding - to jsou jen některé z nich.

Můžete najít zábavu v národním parku nebo v seznamu světového dědictví UNESCO. Dalo by se těšit na zlaté písky pláže s modrou vlajkou. Při návštěvě Walesu uvědomíte si, že čím více budete cestovat, tím více se budete učit.
Mnoho básníků a umělců byli inspirováni Walesem. Navštivte Wales a inspirujte se!

Trajekty z Irsko do Wales

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.