Porovnejte trajekty z Isle of Wight do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Isle of Wight

Po letech ostrov Wight konečně obdržel status hrabství, ale stále má problémy se svým obrazem pouhého doplňku venkovské jižní Anglie - uklizeného a nudného. Přesto ostrov, který má rozlohu pouhých 381 km², má překvapivě rozmanitou krajinu a pobřežní scenérie. Je známý svými přírodními krásami a prázdninovými letovisky, populárními zejména ve viktoriánské době.
Manžel královny Viktorie, princ Albert, nechal na ostrově vybudovat Osborne House, který stal letní rezidencí královské rodiny. Právě v Osborne House královna Viktorie zemřela v roce 1901. Ostrov má silnou tradici stavby lodí, a právě tady bylo postaveno první vznášedlo. Na ostrově každoročně probíhá řada akcí, ale ostrov Wight je nejlépe známý svými hudebními festivaly, z nichž jeden v srpnu 1970 přilákal asi 600 tisíc diváků.

O Anglie

Anglie je největší a nejhustěji obydlená země ze všech, které tvoří Spojené království.

Geograficky je Anglie definována jako oblast ve střední a jižní části Spojeného království, přičemž sousedí se Skotskem na severu, Walesem na západě a Severním Irskem na západě - přes Irské moře.

Anglie se dělí na severní, střední a jižní Anglii, přičemž hlavní město Londýn ležící na jihu je finančním a kulturním centrem země.

Trajektová přeprava je velmi populární možností jak se dostat do Anglie, a to zejména u turistů z Irska a severní Evropy.

K dispozici je množství přístavů, které spojují Anglie s Irskem přes Irské moře, Francii přes kanál La Manche a Nizozemsko přes Severní moře, a tak není divu, že plavby do Anglie a přístavy zde jsou provozovány těmi největšími a nejznámějšími trajektovými společnostmi

Trajekty z Isle of Wight do Anglie

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.