Menorca

Jak rezervovat trajekt z Menorcy na Mallorcu

K dispozici jsou 2 trasy trajektů provozovány mezi Menorca a Mallorca s nabídkou 58 plavby za týden. Corsica Ferries provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Ciutadella do Alcudie 1 krát týdně. Balearia provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Ciutadella do Alcudie 5 krát denně. Trasmediterranea provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Mahon do Palmy 1 krát týdně. FRS Iberia provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Ciutadella do Alcudie 3 krát denně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Menorcy to Mallorca.

Mapa trajektové trasy Menorca - Mallorca

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Menorca do Mallorca

O Menorca:

Menorca (také Minorka) je ostrov, který je součástí Baleárských ostrovů v západním Středomoří, dostal takový název protože je menší než nedaleký ostrov Mallorca.
Díky své přírodní kráse, Menorca umožňuje odvážnější příležitost objevovat nové kouzlo a zkušenosti. I přes své menší rozměry, počet pláží, které má Menorca, rovná se počtu pláží, které lze nalézt na Mallorce a Ibize dohromady (kolem 80).

O Mallorca:

Mallorca, největší ostrov Baleárského souostroví, leží jen kousek od východního pobřeží Španělska.

Ostrov je středomořským rájem, který nabízí vše, co dělá tuto část Evropy tak lákavou: vynikající gastronomii, nádherné pláže a jedno z nejpříjemnějších podnebí na kontinentu.

Největším lákadlem na Mallorce je však její 550 kilometrů dlouhé pobřeží u Baleárského moře, které poskytuje celoroční zábavu pro turisty, cyklisty a milovníky opalování. Naleznete zde také vynikající nábřežní restaurace na každém rohu. Hlavní město Palma, které leží v zátoce na jihozápadním pobřeží se stejným jménem, ​​je relativně malé město známé svými uměleckými galeriemi, bary a impozantní gotickou katedrálou.

Jako jeden z nejnavštěvovanějších regionů v Evropě se Baleáry mohou pochlubit impozantními trajektovými linkami. Dostat se na Mallorcu je jednoduché, protože sem směřuje několik trajektů denně, a to ze španělské pevniny I z přilehlých ostrůvků.