Pontinské ostrovy

Jak rezervovat trajekt z Pontinských ostrovů do Itálie

K dispozici je velké množství plaveb z Pontinských ostrovů do Itálie. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů na Pontinských ostrovech s 3 přístavů v Itálii.

Je tu 48 plavby trajektem každý týden plaveb na 8 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 3 přepravní společnosti společnostmi jako jsou SNAV, NLG & Pontina Navigazione s dobou plavby nejméně 50 minut (Ventotene do Casamiccioly).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Pontinské ostrovy a Itálie, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Pontinské ostrovy - Itálie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Pontinské ostrovy:

Pontinské ostrovy jsou skupinou 6 malých ostrovů při západním pobřeží Itálie, nedaleko Neapole, a zahrnují ostrovy Ponza - největší, Palmarola, Zannone a Gavi na severozápadě, Ventotene a Santo Stefano na jihovýchodě.
Ostrovy jsou poměrně neznámé jako turistická destinace mimo Itálii.

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.