COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Celtic Link Ferries

Celtic Links provozovala turistické i nákladní trajekty z Rosslare do Cherbourg, dokud nebyla odkoupena společností Stena Line v březnu 2014.

Společnost Celtic Links byla založena v roce 2005, aby uspokojila poptávku po pravidelné a spolehlivé trajektové přepravě pro auta, náklad a pasažéry mezi městy Rosslare a Cherbourg. Služby a ceny byly navrženy tak, aby byla cestujícím poskytnuta ta nejvýhodnější přeprava na úseku mezi Irskem a Francií.

Zatímco ještě fungovala, společnost Celtic Links tvrdila, že je ten nejodvážnější, nejinovativnější a především nejefektivnější lodní přepravce mezi Irskem a Francií.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Celtic Link Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Celtic Link Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Celtic Link Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Celtic Link Ferries

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Celtic Link Ferries