Celtic Link Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Celtic Link Ferries

Celtic Links provozovala turistické i nákladní trajekty z Rosslare do Cherbourg, dokud nebyla odkoupena společností Stena Line v březnu 2014.

Společnost Celtic Links byla založena v roce 2005, aby uspokojila poptávku po pravidelné a spolehlivé trajektové přepravě pro auta, náklad a pasažéry mezi městy Rosslare a Cherbourg. Služby a ceny byly navrženy tak, aby byla cestujícím poskytnuta ta nejvýhodnější přeprava na úseku mezi Irskem a Francií.

Zatímco ještě fungovala, společnost Celtic Links tvrdila, že je ten nejodvážnější, nejinovativnější a především nejefektivnější lodní přepravce mezi Irskem a Francií.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Celtic Link Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Celtic Link Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Celtic Link Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.