Larvik
Hirtshals
Trajekty do Dánsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Larvik do Hirtshals

Linka Larvik Hirtshals spojuje Norsko s Dánsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Color Line. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 3 hodin 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Larvik Hirtshals se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Norska do Dánsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Larvik do Hirtshals?

Doba plavby trajektem z Larvik do Hirtshals je přibližně 3h 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Larvik a Hirtshals?

Existuje 1 trajektový operátor pro Larvik až Hirtshals a toto je
  • Color Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Larvik do Hirtshals?

Rezervujte si trajekty z Larvik do Hirtshals prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Larvik do Hirtshals?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Larvik do Hirtshals s
  • Color Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Larvik do Hirtshals?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Larvik do Hirtshals s
  • Color Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Larvik do Hirtshals?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Color Line

Jaká je vzdálenost z Larvik do Hirtshals?

Vzdálenost mezi Larvik a Hirtshals je přibližně 85 námořních mil.

Průvodce přístavem Larvik

Město a přístav Larvik se nachází v kraji Vestfold v Norsku, je zhruba 105 km jihozápadně od Osla. Historie města lze vysledovat až do roku 1671, kdy jej založil Ulrik Fredrik Gyldenlove, první hrabě oblasti Laurvig. Larvik je domovem majetku rodiny Treschow, který v současné době vlastní Mille-Marie Treschow, nejbohatší žena Norska. Majetek této rodiny vznikl ve dvacátých letech 19. století, kdy poslední hrabě oblasti Laurvig oznámil bankrot. V Larviku je toho mnoho k vidění, včetně galerie Galleri Winther, sdružení Larvik Art Association, řezbářství z doby bronzové (Bronze Age Carvings at Haugen) v Haugen, oblasti the Brunla Burial Area, kostela Berg Stone Church nebo muzea Hedrum Rural Museum.

Z Larviku denně vyplouvají trajekty do dánského Hirtshals. Check-in se otevírá 2 hodiny před vyplutím a všichni cestující musí být přítomni u registrace nejpozději jednu hodinu před odjezdem.


Průvodce přístavem Hirtshals

Hirtshals je nejen město, ale i přístav umístěný v horní části poloostrova Jutland v severním Dánsku, který leží na pobřeží ostrova Vendsyssel-Thy. Město vzniklo v letech 1919 až 1931 a v roce 1925 bylo propojeno se zbytkem Dánska, a to železniční tratí Hirtshals-Hjorring. Tamní rybářská flotila je nyní jednou z největších v Dánsku. Mnoho plavidel vedlo k rozšíření přístavu v roce 1966, který společně s cestovním ruchem hraje důležitou roli v hospodářství města.

Tamní obchody jsou zahlceny cestujícími, kteří vystupují z trajektů ukotvených v městském přístavu. To platí zejména u norských návštěvníků, kteří nakupují v městečku po celý rok. Jednu z nejoblíbenějších atrakcí představuje Nordsoen Oceanarium, které patří k největším akváriím v Evropě a v němž je k vidění více než 70 různých druhů živočichů.

Trajekty vyplouvající z přístavu míří do měst Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur a Torshavn.


Larvik do Hirtshals Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Color Line 08:00 11:55 3 hodin 55 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Color Line 17:40 21:35 3 hodin 55 minut Každý den

Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.