Kristiansand
Hirtshals
Trajekty do Dánsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Kristiansand do Hirtshals

Trajektová trasa Kristiansand Hirtshals spojuje Norsko s Dánsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Color Line se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Fjord Line se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 2 hodin 25 minut.

Celkově je tu 42 plaveb týden na trase z Kristiansandu Hirtshals mezi Norsko a Dánsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Norska do Dánsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Doba plavby trajektem z Kristiansand do Hirtshals je přibližně 2h 50m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Kristiansand a Hirtshals?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Kristiansand do Hirtshals. Jedná se o
  • Color Line
  • Fjord Line

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Rezervujte si trajekty z Kristiansand do Hirtshals prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Kristiansand do Hirtshals?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Kristiansand do Hirtshals s
  • Color Line
  • Fjord Line

Můžete vzít své auto na trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Ano, můžete cestovat vozidlem z Kristiansand do Hirtshals s
  • Color Line
  • Fjord Line

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Color Line
  • Fjord Line

Jaká je vzdálenost z Kristiansand do Hirtshals?

Vzdálenost mezi Kristiansand a Hirtshals je přibližně 123 námořních mil.

Průvodce přístavem Kristiansand

Kristiansand je páté největší norské město. Patří do oblasti Vest-Agder. Město bylo založeno v roce 1641 králem Christianem IV, od jehož jména je odvozen název města. "Sand" (písek) poukazuje na písečný povrch, na kterém bylo město vybudováno. Toto místo navštíví mnoho turistů, a to zejména v letních měsících. Největší atrakcí je Kristiansand Zoo a zábavní park ve východní části města. Zoo je s milionem návštěvníků druhou nejnavštěvovanější atrakcí v Norsku, hned po Holmenkollen. Většina zvířat v Zoo se nachází v jejich přirozeném prostředí. Najdete zde vlky, lvy, tygry či rysy. Zábavní park je otevřen pouze během léta, ale Zoo je přístupná po celý rok.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací ve Švédsku, Dánsku a Velké Británii. Dvě hlavní linky z Kristiansandu vedou do Göteborgu ve Švédsku (tato linka začíná a končí v Newcastlu ve Velké Británii) a do města Hirtshals v Dánsku. Trajektový terminál má dobré vybavení. Najdete zde veřejné telefony, toalety, obchod s prodlouženou otevírací dobou. Terminál je navíc bezbariérový.


Průvodce přístavem Hirtshals

Hirtshals je nejen město, ale i přístav umístěný v horní části poloostrova Jutland v severním Dánsku, který leží na pobřeží ostrova Vendsyssel-Thy. Město vzniklo v letech 1919 až 1931 a v roce 1925 bylo propojeno se zbytkem Dánska, a to železniční tratí Hirtshals-Hjorring. Tamní rybářská flotila je nyní jednou z největších v Dánsku. Mnoho plavidel vedlo k rozšíření přístavu v roce 1966, který společně s cestovním ruchem hraje důležitou roli v hospodářství města.

Tamní obchody jsou zahlceny cestujícími, kteří vystupují z trajektů ukotvených v městském přístavu. To platí zejména u norských návštěvníků, kteří nakupují v městečku po celý rok. Jednu z nejoblíbenějších atrakcí představuje Nordsoen Oceanarium, které patří k největším akváriím v Evropě a v němž je k vidění více než 70 různých druhů živočichů.

Trajekty vyplouvající z přístavu míří do měst Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur a Torshavn.


Kristiansand do Hirtshals Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 20/05/2024 a 26.05.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Color Line 08:00 11:15 3 hodin 15 minut Každý den
Fjord Line 09:00 11:25 2 hodin 25 minut Mon, Út, St, Čt, Pá, Sun
Fjord Line 14:30 18:25 3 hodin 55 minut Mon, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Color Line 16:30 19:45 3 hodin 15 minut Každý den
Fjord Line 18:00 20:25 2 hodin 25 minut Každý den

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.