Trajekt z Kristiansandu do Hirtshalsu

Trajektová trasa Kristiansand Hirtshals spojuje Norsko s Dánsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Fjord Line se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Color Line se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 3 hod 15 min.

Celkově je tu 35 plaveb týden na trase z Kristiansand Hirtshals mezi Norsko a Dánsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Kristiansandu do Hirtshalsu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Norska do Dánska

Provozovatelé trajektů na trase Kristiansand - Hirtshals

  • Fjord Line
    • 3 plavby denně 2 hod 15 min
    • Zjistit cenu
  • Color Line
    • 14 plaveb týdně 3 hod 15 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Kristiansand Hirtshals

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Kristiansand Hirtshals je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Kristiansand

Kristiansand je páté největší norské město. Patří do oblasti Vest-Agder. Město bylo založeno v roce 1641 králem Christianem IV, z čehož je odvozen jeho název. "Sand" (písek) poukazuje na písečný povrch, na kterém bylo město vybudováno. Město navštíví mnoho turistů, a to zejména v letních měsících. Největší atrakcí je Kristiansand Zoo a zábavní park, ve východní části města. Zoo je s 1 milionem návštěvníků druhou nejnavštěvovanější atrakcí v Norsku, hned po Holmenkollen. Většina zvířat v Zoo se nachází v jejich přirozeném prostředí. Najdete zde vlky, lvi, tygři či rysy. Zábavní park je otevřen pouze během léta, ale zoo je otevřena po celý rok.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací ve Švédsku, Dánsku a Velké Británii. Dva hlavní linky z Kristiansandu vedou do Göteborgu ve Švédsku (tato linka začíná a končí v Newcastlu ve Velké Británii) a do Hirtshalsu v Dánsku. Trajektový terminál má dobré vybavení. Najdete zde telefony, toalety, obchod. Terminál má také dobrý přístup pro zdravotně postižené.

Průvodce přístavem Hirtshals

Hirtshals je město v obci Hjorring, v Severním Jutsku, Dánsko, které se nachází v průlivu Skagerrak.
Hirtshals je rušným centrem obchodování, rybolovu a lodní dopravy v regionu, a je na to velmi pyšné.
Hirtshals je jedním z nejvýznamnějších rybářských přístavů v Dánsku, v přístavní čtvrti se stále něco děje. Ve městě je jedno z největších akvárií v Evropě - "Nordsøen Oceanarium» (největší ve Skandinávii).
V Hirtshals je rušný nákupní centrum, včetně 60 specializovaných obchodů, 9 supermarketů a obchodů s potravinami.
Tam je spousta zábavy pro děti i dospělé. Během návštěvy města je třeba vyzkoušet kulinářské speciality v místních restauracích, kavárnách a barech.