Porovnejte trajekty z Anglie do Isle of Wight
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Anglie

Největší a nejlidnatější země Spojeného království, Anglie zabírá většinu z jižní dvě třetiny ostrova Velká Británie.

Až do nedávné doby byla Anglie obecně vnímána jako jemná, legendární země, která kdyby se zastavila někdy v 30. letech, a je domovem pošty, vesnických hospod a vikářství. Nyní je ale lépe známá pro města plná života s velkým nočním životem a zajímavostmi, které kontrastují s zelenou a příjemnou krajinou.
S zajímavými městy, krásnou přírodou, Anglie má něco pro všechny chutě. Od základních atrakcí Londýna, Stratfordu, Gloucesteru a Yorku, až do bizarních lahůdek Newcastle, Liverpoolu a Manchesteru.

Vychutnejte si bezkonkurenční krásu Cotswolds a Dales, cestujte po vedlejších uličkách Northumberlandu a Lincolnshiru. Pokud Vám zbyde čas, unikněte turistickým stezkám a putujte přes klidnou krajinu, vychutnejte si "skutečný ale" ve venkovské hospodě, navštivte tradiční městský trh, nebo ochutnejte anglická vína a kosmopolitní kuchyni.

Anglie je dnes příjemná, přátelská, fascinující a zábavná, kde smysl pro humor je vstupenkou do společnosti.

O Isle of Wight

Po letech ostrov Wight konečně obdržel status hrabství, ale stále má problémy se svým obrazem pouhého doplňku venkovské jižní Anglie - uklizeného a nudného. Přesto ostrov, který má rozlohu pouhých 381 km², má překvapivě rozmanitou krajinu a pobřežní scenérie. Je známý svými přírodními krásami a prázdninovými letovisky, populárními zejména ve viktoriánské době.
Manžel královny Viktorie, princ Albert, nechal na ostrově vybudovat Osborne House, který stal letní rezidencí královské rodiny. Právě v Osborne House královna Viktorie zemřela v roce 1901. Ostrov má silnou tradici stavby lodí, a právě tady bylo postaveno první vznášedlo. Na ostrově každoročně probíhá řada akcí, ale ostrov Wight je nejlépe známý svými hudebními festivaly, z nichž jeden v srpnu 1970 přilákal asi 600 tisíc diváků.

Trajekty z Anglie do Isle of Wight

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.