Dodekanézy

Jak rezervovat trajekt z Dodekanézy do Turecka

K dispozici je velké množství plaveb z Dodekanézy do Turecka. Trajekty momentálně spojují 6 přístavů v Dodekanézy s 5 přístavů v Turecku.

Je tu 99 plavby trajektem každý týden plaveb na 9 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 4 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Dodecanese Flying Dolphins, Sea Dreams, Bodrum Express & Dentur Avrasya s dobou plavby nejméně 20 minut (Kastelorizo do Kas).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Dodekanézy a Turecko, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Dodekanézy - Turecko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Dodekanézy:

Ostrovy Dodecanese se nacházejí v jihovýchodní části Egejského moře a skládají se z 12 hlavních ostrovů, včetně Rhodos, Kos, Patmos, Kalymnos, Karpathos a řady menších ostrovů.

Dodecanese byl osídlený již od pravěku, i když jenom v období Doriana ostrovy začali prosperovat jako nezávislý subjekt a rozvíjet vzkvétající ekonomiku a kulturu prostřednictvím následujících staletí.

Na ostrově jsou krásné obílené domy, nádherné pláže s křišťálovou vodou, kouzelné vesničky a noční život, které přitahují tisíce návštěvníků každý rok.

O Turecko:

Turecko je "euroasijskou" zemi, nacházející se v celé západní Asii a v jihovýchodní Evropě, hraničí s Černým, Egejským, Středozemním a Marmarským mořem.
Obrovská a rozmanitá země, Turecko se může pochlubit neuvěřitelnou krajinou a přírodní krásou. Země známá pro různé etnické kuchyně, je také známá jako ideální destinace pro dovolenou na pláži a sportovní akce, stejně jako pro výlety do některých z nejvýznamnějších památek dávné historie.
Turecko pro turisty je opravdu zajímavým mixem Východu a Západu, který pokračuje nabývat na popularitě.