Porovnejte trajekty z Nizozemsko do Anglie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Nizozemsko

Nizozemsko, země s více koly než obyvateli, sousedí s Německem, Belgií a Severním mořem.

Nizozemsko je jednou z nejhustěji osídlených zemí. Šestnáct milionů lidí sídlí jen na 41.000 km čtverečních.

Se svými známými městy, malebnými vesničkami, tulipány a větrnými mlýny Nizozemsko láká velké množství turistů. Řeky a kanály, které pokrývají zemi znamenají, že k pláži není nikdy daleko.

Nizozemsko má dobře trajektových propojené s Velkou Británií, s plavbami spojujícími zemi s přístvit v jihovýchodní, východní a severovýchodní části Anglie. Velké a luxusní trajekty plují z Nizozemska do Anglie často, po celý rok a jsou kvalitně vybavené.

Přestože plavby z Holandska jsou ve obecně delší a dražší než ty, které spojují Francii s Anglií, pokud jste v Nizozemsku nebo dále na východě a chcete se dostat do východního Anglie, nebo kdekoli severně od Londýna, cesta z Holandska je pravděpodobně ta nejpřímější.

O Anglie

Anglie je největší a nejhustěji obydlená země ze všech, které tvoří Spojené království.

Geograficky je Anglie definována jako oblast ve střední a jižní části Spojeného království, přičemž sousedí se Skotskem na severu, Walesem na západě a Severním Irskem na západě - přes Irské moře.

Anglie se dělí na severní, střední a jižní Anglii, přičemž hlavní město Londýn ležící na jihu je finančním a kulturním centrem země.

Trajektová přeprava je velmi populární možností jak se dostat do Anglie, a to zejména u turistů z Irska a severní Evropy.

K dispozici je množství přístavů, které spojují Anglie s Irskem přes Irské moře, Francii přes kanál La Manche a Nizozemsko přes Severní moře, a tak není divu, že plavby do Anglie a přístavy zde jsou provozovány těmi největšími a nejznámějšími trajektovými společnostmi

Trajekty z Nizozemsko do Anglie

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.