Nizozemsko

Jak rezervovat trajekt z Nizozemska do Anglie

K dispozici jsou 3 trasy trajektů provozovány mezi Nizozemsko a Anglie s nabídkou 28 plavby za týden. P&O Ferries provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Rotterdam do Hullu 7 krát týdně. Stena Line provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Hook of Holland do Harwichu 14 krát týdně. DFDS Seaways provozuje 1 trasa, Trajekty jezdí na lince Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastlu 7 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Nizozemska to Anglie.

Mapa trajektové trasy Nizozemsko - Anglie

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Nizozemsko:

Nizozemsko, země s více koly než obyvateli, sousedí s Německem, Belgií a Severním mořem.

Nizozemsko je jednou z nejhustěji osídlených zemí. Šestnáct milionů lidí sídlí jen na 41.000 km čtverečních.

Se svými známými městy, malebnými vesničkami, tulipány a větrnými mlýny Nizozemsko láká velké množství turistů. Řeky a kanály, které pokrývají zemi znamenají, že k pláži není nikdy daleko.

Nizozemsko má dobře trajektových propojené s Velkou Británií, s plavbami spojujícími zemi s přístvit v jihovýchodní, východní a severovýchodní části Anglie. Velké a luxusní trajekty plují z Nizozemska do Anglie často, po celý rok a jsou kvalitně vybavené.

Přestože plavby z Holandska jsou ve obecně delší a dražší než ty, které spojují Francii s Anglií, pokud jste v Nizozemsku nebo dále na východě a chcete se dostat do východního Anglie, nebo kdekoli severně od Londýna, cesta z Holandska je pravděpodobně ta nejpřímější.

O Anglie:

Anglie je největší a nejhustěji obydlená země ze všech, které tvoří Spojené království.

Geograficky je Anglie definována jako oblast ve střední a jižní části Spojeného království, přičemž sousedí se Skotskem na severu, Walesem na západě a Severním Irskem na západě - přes Irské moře.

Anglie se dělí na severní, střední a jižní Anglii, přičemž hlavní město Londýn ležící na jihu je finančním a kulturním centrem země.

Trajektová přeprava je velmi populární možností jak se dostat do Anglie, a to zejména u turistů z Irska a severní Evropy.

K dispozici je množství přístavů, které spojují Anglie s Irskem přes Irské moře, Francii přes kanál La Manche a Nizozemsko přes Severní moře, a tak není divu, že plavby do Anglie a přístavy zde jsou provozovány těmi největšími a nejznámějšími trajektovými společnostmi