Španělsko

Jak rezervovat trajekt ze Španělska na Menorcu

K dispozici je velké množství plaveb ze Španělska na Menorcu. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů ve Španělsku s 2 přístavů na Menorce.

Je tu 51 plavby trajektem každý týden plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 2 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Balearia & Trasmediterranea s dobou plavby nejméně 1 hodina 30 minut (Alcudia do Ciutadelly).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Španělsko a Menorca, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Španělsko - Menorca

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Španělsko:

Španělsko má sedmnáct autonomních regionů s jejich vlastním rozpočtem, vládou a ministerstvem kultury. To vysvětluje obrovskou rozmanitost této nádherné země v přírodě, jazyku, umění a tradicích v kultuře všeobecně.

Kdykoliv jste ve Španělsku, všimnete si španělskou vášeň pro život, a pochopíte, proč je Španělsko známé pro jeho noční život a regionální svátky.
Návštěvou Španělska objevíte krásu architektury a památek v krásných a živých městech, jako je Barcelona, ​​Madrid, Valencie, Sevilla, Granada, Bilbao a mnoho dalších.
Pro většinu návštěvníků, příroda a pobřeží Španělska jsou moc roztomilé a pestré. Zelená Galicie, vyprahlé roviny Kastilie, nebo pouštní krajiny Almerii. Španělsko je také jednou z nejvíce hornatých zemí v Evropě, kde jsou vynikající turistické stezky a volně žijící zvířata - zejména v Picos de Europa a Pyrenejích. Určitě stojí za návštěvu hlavní vinařské oblastí pro ochutnavku vína charakteristického pro Španělsko. Pro dovolenou na pláži navštivte krásné pobřeží s písčitými plážemi na pobřeží Costa de la Luz a Costa del Sol, v zátoce na pobřeží Costa Brava a chladné vody Atlantiku v Cantabria. Pro ochutnávku španělské kuchyni (tapas, paella, sangria, a další), a pro zdravé opálení, můžete navštívit Baleárské a Kanárské ostrovy.

O Menorca:

Menorca (také Minorka) je ostrov, který je součástí Baleárských ostrovů v západním Středomoří, dostal takový název protože je menší než nedaleký ostrov Mallorca.
Díky své přírodní kráse, Menorca umožňuje odvážnější příležitost objevovat nové kouzlo a zkušenosti. I přes své menší rozměry, počet pláží, které má Menorca, rovná se počtu pláží, které lze nalézt na Mallorce a Ibize dohromady (kolem 80).