Alandy

Jak rezervovat trajekt z Alandu do Švédska

K dispozici je velké množství plaveb z Alandu do Švédska. Trajekty momentálně spojují 3 přístavů v Alandech s 3 přístavů ve Švédsku.

Je tu 16 plavby trajektem každý den plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 4 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Tallink Silja, Viking Line, Finnlines & Eckerö Linjen s dobou plavby nejméně 1 hodina 45 minut (Eckero do Grisslehamnu).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Alandy a Švédsko, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Alandy - Švédsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Alandy:

Ostrovy Alandy se nacházejí v samém srdci Skandinávii, na půli cesty mezi Stockholmem a Helsinkami, a představují samostatnou a jednojazyčnou švédskou oblast Finska s vlastní vlajkou!

Kolem 27.000 lidí žije na Alandách, většina z nich žije v Mariehamn - jediném městě ostrovů.

O Švédsko:

Švédsko je skandinávská země v severní Evropě, která sdílí dlouhou západní hranici s Norskem a kratší severovýchodní hranici s Finskem.

Švédsko je na čele žebříčku kvality života v Evropě. Je to nádherná země po všech stránkách. Rozmanitost přírody je jedním z jejích největších předností, ať už se jedná o zasněžený sever, který je obýván domorodci zvanými Sámové nebo o centrální oblast s jezerem nebo o rušné hlavní město plné módy Stockholm.

Dlouhé období Vikingů zanechalo ve Švédsku svou stopu; starověké ruiny a obrovské mohyly lze nalézt po celé zemi, přičemž každá má vlastní fascinující příběh. Středověké města a hrady na pobřeží dodávají Švédsku ještě větší tajemnost.

Plavit se do Švédska trajektem je velmi populární volbou, a to díky obrovskému počtu tras z různých zemí v severní Evropě a Skandinávii, přičemž trajekty jsou provozovány širokým výběrem vynikajících trajektových společností.