Porovnejte trajekty z Anglie do Nizozemsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Anglie

Největší a nejlidnatější země Spojeného království, Anglie zabírá většinu z jižní dvě třetiny ostrova Velká Británie.

Až do nedávné doby byla Anglie obecně vnímána jako jemná, legendární země, která kdyby se zastavila někdy v 30. letech, a je domovem pošty, vesnických hospod a vikářství. Nyní je ale lépe známá pro města plná života s velkým nočním životem a zajímavostmi, které kontrastují s zelenou a příjemnou krajinou.
S zajímavými městy, krásnou přírodou, Anglie má něco pro všechny chutě. Od základních atrakcí Londýna, Stratfordu, Gloucesteru a Yorku, až do bizarních lahůdek Newcastle, Liverpoolu a Manchesteru.

Vychutnejte si bezkonkurenční krásu Cotswolds a Dales, cestujte po vedlejších uličkách Northumberlandu a Lincolnshiru. Pokud Vám zbyde čas, unikněte turistickým stezkám a putujte přes klidnou krajinu, vychutnejte si "skutečný ale" ve venkovské hospodě, navštivte tradiční městský trh, nebo ochutnejte anglická vína a kosmopolitní kuchyni.

Anglie je dnes příjemná, přátelská, fascinující a zábavná, kde smysl pro humor je vstupenkou do společnosti.

O Nizozemsko

Nizozemsko (také lidově Holandsko) je země částečně uvolněna z vod Severního moře a asi polovina z nich leží na nebo pod úrovní hladiny moře. Rekultivace byla dominantním motivem jeho dějin, ve výsledku je země velice plochá, s úrodnou krajinou proraženou větrnými mlýny a věží kostela, s klidnými kanály a travnatými duny na úsecích nedotčené písečné pláže.
Nizozemsko je jednou z nejvyspělejších zemí na světě, s nejvyšší hustotou obyvatelstva v Evropě: šestnáct milionů obyvatel se soustředili do prostoru o velikosti jižní Anglii.
Je snadné si představit tuto zemi jako jenom Amsterdam, Nizozemsko ale je mnohem více než jen jeho hlavní město. Tady se nachází řada působivých měst, včetně Arnhem, Haag a Rotterdam a ohromující středověká města, jako je Utrechtu a Delft.
Není překvapením, že Nizozemsko je jednou z nejliberálnějších zemí v Evropě, je to stát, který vynalezl televizní reality show Big Brother.

Trajekty z Anglie do Nizozemsko

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.