England

Porovnejte trajekty z Anglie do Nizozemsko

K dispozici jsou 3 ferry routes provozovány mezi Anglie a Nizozemsko s nabídkou 28 plavby za týden. Stena Line provozuje 1 routes, Trajekty jezdí na lince Harwich do Hook of Holland 14 krát denně. P&O Ferries provozuje 1 routes, Trajekty jezdí na lince Hull do Rotterdam 7 krát denně. DFDS Seaways provozuje 1 routes, Trajekty jezdí na lince Newcastle do Amsterdam (Ijmuiden) 7 krát denně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Anglie to Nizozemsko.

Mapa trajektové trasy Anglie - Nizozemsko

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Anglie:

Největší a nejlidnatější země Spojeného království, Anglie zabírá většinu z jižní dvě třetiny ostrova Velká Británie.

Až do nedávné doby byla Anglie obecně vnímána jako jemná, legendární země, která kdyby se zastavila někdy v 30. letech, a je domovem pošty, vesnických hospod a vikářství. Nyní je ale lépe známá pro města plná života s velkým nočním životem a zajímavostmi, které kontrastují s zelenou a příjemnou krajinou.
S zajímavými městy, krásnou přírodou, Anglie má něco pro všechny chutě. Od základních atrakcí Londýna, Stratfordu, Gloucesteru a Yorku, až do bizarních lahůdek Newcastle, Liverpoolu a Manchesteru.

Vychutnejte si bezkonkurenční krásu Cotswolds a Dales, cestujte po vedlejších uličkách Northumberlandu a Lincolnshiru. Pokud Vám zbyde čas, unikněte turistickým stezkám a putujte přes klidnou krajinu, vychutnejte si "skutečný ale" ve venkovské hospodě, navštivte tradiční městský trh, nebo ochutnejte anglická vína a kosmopolitní kuchyni.

Anglie je dnes příjemná, přátelská, fascinující a zábavná, kde smysl pro humor je vstupenkou do společnosti.

O Nizozemsko:

Nizozemsko (také lidově Holandsko) je země částečně uvolněna z vod Severního moře a asi polovina z nich leží na nebo pod úrovní hladiny moře. Rekultivace byla dominantním motivem jeho dějin, ve výsledku je země velice plochá, s úrodnou krajinou proraženou větrnými mlýny a věží kostela, s klidnými kanály a travnatými duny na úsecích nedotčené písečné pláže.
Nizozemsko je jednou z nejvyspělejších zemí na světě, s nejvyšší hustotou obyvatelstva v Evropě: šestnáct milionů obyvatel se soustředili do prostoru o velikosti jižní Anglii.
Je snadné si představit tuto zemi jako jenom Amsterdam, Nizozemsko ale je mnohem více než jen jeho hlavní město. Tady se nachází řada působivých měst, včetně Arnhem, Haag a Rotterdam a ohromující středověká města, jako je Utrechtu a Delft.
Není překvapením, že Nizozemsko je jednou z nejliberálnějších zemí v Evropě, je to stát, který vynalezl televizní reality show Big Brother.