Švédsko

Jak rezervovat trajekt ze Švédska na Alandy

K dispozici je velké množství plaveb ze Švédska na Alandy. Trajekty momentálně spojují 3 přístavů ve Švédsku s 3 přístavů v Alandech.

Je tu 94 plavby trajektem každý týden plaveb na 5 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 4 přepravní společnosti společnostmi jako jsou Tallink Silja, Viking Line, Finnlines & Eckerö Linjen s dobou plavby nejméně 1 hodina 45 minut (Grisslehamn do Eckero).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Švédsko a Alandy, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Švédsko - Alandy

Klikněte zde pro zobrazení mapy

O Švédsko:

Švédsko je největší země severní Evropy. Hraničí s Norskem na západě a s Finskem na východě.

Švédsko je známé svou nádhernou přírodou a také rušným hlavním městem Stockholm, který se rozkládá na 14 ostrovech propojenými 57 mosty, a najdete zde špičkovou světovou módní scénu a nádherné historické části města.

Dále na severu najdete nedotčenou přírodu pokrytou sněhem, s vysokými horami v panoramatu, husté lesy a velké množství sobů či polární záři. Švédskou také patří mnoho krásných ostrovů a souostroví roztroušených v Baltském moři.

Švédsko je výbornou vstupní branou pro velké množství destinací ve Skandinávii a v severní Evropě. V zemi je množství přístavů a špičkových trajektových společností, a proto je cestování trajektem ten nejpohodlnější způsob, jak prozkoumat švédské ostrovy a okolní státy.

O Alandy:

Ostrovy Alandy se nacházejí v samém srdci Skandinávii, na půli cesty mezi Stockholmem a Helsinkami, a představují samostatnou a jednojazyčnou švédskou oblast Finska s vlastní vlajkou!

Kolem 27.000 lidí žije na Alandách, většina z nich žije v Mariehamn - jediném městě ostrovů.