COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Motril - Melilla je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Motril - Melilla

    • 3 Sailings Weekly 5 hr 30 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekt z Motril do Melilla

Trajektová trasa Motril Melilla spojuje Španělsko s Španělsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Balearia se plaví 3 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 5 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti FRS se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 4 hodin 15 minut.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Motrilu Melilla mezi Španělsko a Španělsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.


Průvodce přístavem Melilla

Melilla je španělská enkláva v severní Africe, která se nachází na severním okraji Maghrebu na pobřeží Středozemního moře. Tradičně považována za součást Andalusie z historických důvodů, 14. března 1995 získala statut autonomie a stala svobodným přístavem před tím, než se Španělsko připojilo k Evropské unii. Město Melilla bylo založeno Féničany, a od 6. století před naším letopočtem bylo ovládáno Kartaginci a později se stalo součástí Římské říše. V roce 429 n.l. bylo město zničeno vandaly a poté přestavěno Byzantinci. Na konci 7. století město bylo zajato muslimy, kteří mu daly aktuální název Melilla. Město ještě dlouho přecházelo pod protektorát různých sil.
17. července 1936 roku tady se začala vojenská vzpoura, která vedla k občanské válce ve Španělsku.