Trajekt z Motrilu do Nadoru

Linka Motril Nador spojuje Španělsko s Maroko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Motril Nador se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Motril - Nador

Průměrné ceny na trase Motril Nador

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Motril Nador je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.

Průvodce přístavem Nador

Nador je město na severovýchodě Maroka.
Město je středomořský přístav a obchodní centrum pro nákup/prodej ryb, ovoce a hospodářských zvířat. Nador je spojený s Melillou (španělskou enklávou v severní Africe), 10 km na sever, což přispívá mezinárodnímu obchodu.
Město je obýváno Berbery s populací asi 180,000 obyvatel.
V minulosti Nador byl známý jako centrum pašování, stejně jako mnoho dalších středomořských přístavů. V současné době, pašování kleslo, ale nedá se říci, že úplně zmizelo. Mnoho použitých spotřebních zboží pochází z Evropy do severní Afriky přes Melillu a Nador. Každý druh zboží prochází touto cestou: od použitého oblečení a obuvi až po velké elektrické spotřebiče, jako jsou pračky.